USB-webcam voor Skype
USB3.0 video-uitgang
1/2,8'' 4K UHD CMOS-sensor
8 megapixel (16:9)
4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080)
EPTZ met 5x digitale zoom
Ingebouwde-ingebouwde microfoons en luidspreker (VA300B)
1 uitbreidingsmicrofoon toevoegen via USB-A-poort (VA300B)
5M stemopnamebereik, gezichtsveld van 120 graden
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie




5x digitale zoom en automatisch framen
1/2,8" 4K UHD CMOS-sensor 120 graden ultra-brede horizontale kijkhoek 4X digitale zoom 8,29 megapixel

Eenvoudig te bedienen en te gebruiken
De 4K, alles-in-één webcam is uitgerust met één afstandsbediening en ondersteunt twee vooraf ingestelde posities in het online-leerproces of vergaderingen. Het is zeer efficiënt voor persoonlijk gebruik of gebruik in kleine vergaderruimtes.

Universele compatibiliteit
Compatibel met Zoom, Skype voor bedrijven, Microsoft Lync(Teams), Voovmeeting, CISCO WebEx en andere vergadersoftware.

Gemakkelijk te gebruiken
Match werksysteem: Werkt goed in Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10 en hoger. Sluit de camera gewoon via een USB-kabel aan op het apparaat dat u wilt aansluiten.
| Model | TEVO-VA300B |
| Sensor | Sony IMX415 |
| Effectieve pixel | 8,29 megapixel |
| Video-uitvoerpixel | 3840x2160@30fps, 2560x1440@ 30 fps, 1920 x 1080 bij 30 fps enz |
| Digitale zoom | 5x |
| Gezichtsveld | 118,8 graden (D), 109,9 graden (H), 74,6 graden (V) |
| DNR | 2D- en 3D-DNR |
| Codering | YUV,MJPG |
| ePTZ | Steun |
| AI-functie | Steun |
| Ingebouwde-inmicrofoon | NTSC/PAL |
| Vooraf ingestelde positie | 2 |
| Bereik stemopname | 5 meter |
| Ingebouwde-luidspreker | 1 |
| Voeding | Type-C/12V-voedingsadapter |
| Ingangsspanning | 12V of 5V |
| Afstandsbediening | Ja |
| Ondersteuning van applicaties | Software: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS en Xsplit, etc. |
| Systeemvereisten | Windows 7/8/10 of hoger,MacOS 10.7 of hoger,Chrome OS V29.01547 of hoger |
| Werk temperatuur | 0 graad -- 50 graad |
| Opslagtemperatuur | 0 graad -- 60 graad |
| Werkvochtigheid | 20~85% relatieve vochtigheid |
| Productgrootte | 210*58*50mm/263*136*80mm ((vóór/na verpakking) |
| Productgewicht | 0,25 kg/0,6 kg (netto/brutogewicht) |
Populaire tags: usb-webcam voor skype, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China










