
20x optische zoom met 4K60fps voor conferentie- of livestreamingcamera
Model:TEVO-VHD1080Pro
Pan-tilt-camera met vaste focus
Strak en intelligent ontwerp
Plug & Play USB2.0-connectiviteit
Kristalheldere HD1080P-beeldkwaliteit
Nauwkeurige, soepele en stille PTZ-beweging
Voorinstelling: 9 via IR-afstandsbediening (256 via RS232)
1/2,7 inch hoge kwaliteit, 8MP (16:9) CMOS-sensor
Superieure kwaliteit met volledig glazen lensmateriaal 138 graden breed gezichtsveld zonder videovervorming
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie
20x optische zoom met 4K60fps voor conferentie- of livestreamingcamera
* Tenveo UV620A Ultra is een professionele 4K@60fps PTZ-camera met een 1/1,8 inch 8,29 MP CMOS-sensor die ultra-scherpe UHD-video vastlegt met levendige kleuren, verbeterde mogelijkheden- bij weinig licht en een breed dynamisch bereik (WDR).
* De 20x optische zoom met 16x digitale extensie biedt naadloze kadreringsflexibiliteit, terwijl het brede gezichtsveld van 66,6 graden grote ruimtes mogelijk maakt.
* Met Al-aangedreven humanoïde tracking, PoE-ondersteuning en VOLLEDIGE NDI&Dante AV-H-compatibiliteit maakt de UV620A Ultra IP-videotransmissie van hoge-kwaliteit en lage-latency via netwerken mogelijk-perfect voor professionele liveproductie, uitzending, videoproductie en AV-toepassingen.

Ondersteuning voor meerdere-interfacesUSB+HDMI+SDI+LAN met volledige NDI®HX2en PoE - Ultieme connectiviteitsflexibiliteit

UV620A Ultra levert ultra-lage latentie (<500µs), broadcast-quality video over IP using Dante AV-H's standards-based SMPTE ST 2110 technology.
Met volledige compatibiliteit binnen het Dante-ecosysteem-inclusief Dante Controller voor realtime-routering, Dante Domain Manager voor veilige bedrijfsimplementatie en Dante Director voor gecentraliseerd beheer-is de camera naadloos te integreren in professionele IP-mediaworkflows.

Tenveo UV620A Ultra maakt gebruik van geavanceerde deep learning-algoritmen met humanoïde detectie om professionele trackingprestaties- te leveren.
De Al-processor maakt nauwkeurige kadrering mogelijk door automatische aanpassing van de compositie op basis van de positie en hoeveelheid van het onderwerp, terwijl adaptieve tracking zorgt voor een soepele achtervolging van bewegende onderwerpen met intelligente snelheidsvoorspelling.
Deze intelligente trackingoplossing beschikt over scèneherkenning voor het automatisch vermijden van obstakels en zorgt voor een consistente focus en optimale kadrering, zelfs in dynamische omgevingen met meerdere- onderwerpen.

Tenveo ontwerpt, ontwikkelt, produceert en verkoopt rechtstreeks videoconferentieproducten.
Wij bieden OEM & ODM voor onze klanten!
Productparameters:
| Modelnr. | TEVO-UV620A Ultra |
| Camera | |
| Sensor | 1/1.8'' |
| Effectieve pixels | 8,42 MP |
| Videosignalen | HDMI: 4KP60, 4KP59.94, 4KP50, 4KP30, 4KP25, 4KP29.97, 1080P60, 1080P50, 1080I60, 1080I50, 1080P30, 1080P59.94, 1080I59.94, 1080P29.97, 720P60, 720P59.94; 3G-SDI: 1080P60, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P59.94, 1080P25; 1080I60, 1080I50, 1080I59.94; 720P60, 720P59.94; |
| Zoom | 20x optische zoom |
| Lens | f=6.25mm ~ 125 mm |
| Opening | F1.58 ~ F3.95 |
| Horizontale hoek | 59,6 graden ~ 3,5 graden |
| Verticale hoek | 35,7 graden ~ 2,0 graden |
| Diagonale hoek | 66,6 graden ~ 4,0 graden |
| Digitale zoom | 16X |
| Video-uitvoer | USB 2.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signaal standaard | NTSC/PAL |
| Controle-interface | RS232, RS485, USB, NET |
| Sluiter | 1/30s ~ 1/10000s |
| Witbalans | Automatisch, Binnen, Buiten, Eén druk op de knop, Handmatig, VAR |
| Tegenlichtcompensatie | Steun |
| Digitale ruisonderdrukking | 3D digitale ruisonderdrukking |
| Baudsnelheid | 2400/4800/9600/19200/38400/57600/115200 |
| Controleprotocol | VISCA, Pelco-D,Pelco-P |
| USB-protocol | UVC-waarde 1,1~1,5 |
| Minimale verlichting | 0,5 lux @ (F1.8, AGC AAN) |
| SNR | Groter dan of gelijk aan 55dB |
| Horizontale rotatie | 350 graden (±175 graden) 0,1 graden/s-100 graden/s |
| Verticale rotatie | 180 graden (±90 graden) 0,1 graden /s-80 graden /s |
| H & V-flip | Steun |
| Beeld bevriezen | Steun |
| PoE | Steun |
| Aantal voorinstellingen | 255 |
| Vooraf ingestelde nauwkeurigheid | 0,1 graad |
| IPC-functies (IP-camera) | |
| Videocoderingsformaat | H.264/H.265/MJPEG |
| Videostream | Hoofdstream, substream |
| Hoofdstroomresolutie | 3840x2160,1920x1080,1280x720, enz. |
| Substreamresolutie | 720x480,320x240, enz. |
| Videobitsnelheid | 32 Kbps ~ 20480 Kbps |
| Type bitsnelheid | Variabel tarief, vast tarief |
| Framesnelheid | 50 Hz: 1 fps ~ 50 fps 60 Hz: 1 fps ~ 60 fps |
| Audiocompressie | AAC,G711A |
| Audio-bitsnelheid | 96 Kbps, 128 Kbps |
| Netwerkprotocol | Dante AV-H,NDI |HX2,SRT,TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP(S), Onvif, DHCP, GB/T28181,Multicast;Ondersteuning FULL ND |
| Invoer/uitvoerinterface | |
| HD-uitvoer | 1xHDMI 1x3G-SDI: BNC-type, 800 mVp-p, 75Ω, volgens SMPTE 424M-standaard |
| LAN | 1xRJ45: 10M/100M/1000M Ethernet-interface |
| Audio-interface | 1-kanaals: 3,5 mm audio-interface, lijningang 1-kanaals: 3,5 mm audio-interface, lijnuitgang |
| USB | 1xUSB2.0: Type A |
| Communicatie-interface | 1xRS232 In: 8-pins min. DIN, maximale afstand: 30 m, protocol: VISCA/Pelco-D/Pelco-P 1xRS232 Uit: 8-pins Min DIN, maximale afstand: 30 m, Protocol: alleen VISCA-netwerkgebruik 1xRS485: 2-pins Phoenix-poort, maximale afstand: 1200 m, protocol: VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| Stroomaansluiting | JEITA-type (DC IN 12V) |
| Generieke specificatie | |
| Voeding | Gelijkstroom 12V/2A (MAX) |
| Stroomverbruik | 24W (max.) |
| Werktemperatuur | 0 graden ~ 40 graden |
| Werkvochtigheid | 20%-80% RV |
| Bewaar temperatuur | -20 graden tot 60 graden |
| Vochtigheid opslaan | 20%-90% RV |
| Productgrootte | 156,1*176,4*175,3mm/285*217*197mm (vóór/na verpakking) |
| Productgewicht | 1,51 kg/2,6 kg (netto-/brutogewicht) |
Populaire tags: 20x optische zoom met 4K60fps voor conferentie- of livestreamingcamera, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China






