Kantoorapparatuur conferentiesysteem 4K 12x optische zoomoptiek ptz-camera en 9 meter spraakopnamebereik luidsprekertelefoon
Complete audio-videoconferentiegroep voor middelgrote tot grote ruimtes:
HD-videocamera, luidspreker en hub.
Compact en strak ontwerp dat in de meeste scenario's past.
Met Plug & Play HD-audio kan iedereen rond de vergadertafel duidelijk horen en gehoord worden
High Definition-video: HD 1080p-video met autofocus, 12x zoomlens.
Dankzij de 4K-resolutie ziet u elk detail van de vergaderruimte.
Compatibel met Mac en pc.
Systeemvereisten: Windows 7, 8.1 of 10, Mac OS X 10.7 of hoger.
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie
Conferentiesysteem voor kantoorapparatuur, ptz-camera met 12x optische zoomoptiek en luidspreker met spraakopnamebereik van 9 meter
1. Complete audio-/videoconferentiegroep voor middelgrote tot grote ruimtes: UHD-videocamera, luidspreker en hub.
2. Compact en strak ontwerp dat in de meeste scenario's past.
3. High-end speakerphone, Plug & play HD-audio zorgt ervoor dat iedereen rond de vergadertafel duidelijk kan horen en gehoord kan worden
4. Gemakkelijk en goed videoconferencing: Start videovergaderingen met een plug & play USB-aansluiting op een laptop en kies voor videoconferencingsoftware
5. High Definition-video: 4K- en HD 1080p-video met autofocus, 12x zoomlens.. 4De K-resolutie zorgt ervoor dat u elk detail van de vergaderruimte ziet.
6. Compatibel met Mac en pc. Systeemvereisten: Windows 7, 8.1 of 10, Mac OS X 10.7 of hoger.

Alles-in-Eén conferentiesysteem
Tenveo All-in-Eén video- en audioconferentiesysteem voor middelgrote tot grote ruimtes.
De betaalbare bundel wordt geleverd met HD 12X zoom en 4K-camera, een luidsprekertelefoon met 360 graden spraakopname en een straal van 9 meter spraakopname-.
HDMI- en DP-video-interfaces
Met de HDMI-interface zou de 4K 12X zoom PTZ-camera van dit videoconferentiesysteem een veel helderder beeld en een lage latentie kunnen leveren.


Onze service:
OEM-productie– Betrouwbare productiediensten voor originele apparatuur.
Contractproductie– Specialisatie in audiovisuele producten van het hoogste- niveau.
ISO-gecertificeerde fabriek– Naleving van internationale kwaliteitsnormen.
Lage MOQ (minimale bestelhoeveelheid)– Flexibele productie met strenge kwaliteitscontrole.
Concurrerende bulkprijzen– Kosten-effectieve oplossingen voor productie op grote- schaal.
| Modelnummer | TEVO-VA512GROUP-EX |
| Beeldsensor van de ptz-camera | 1/2,8" SONY-CMOS |
Effectieve pixel | 8,29 MP |
| Lens | f=3.9mm-46,8 mm |
| Opening | F1.6-2.8 |
| Videoformaat | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Horizontale hoek | 70,82 graden (W)-6,48 graden (T) |
| Focus | Automatisch/Handmatig |
| Digitale ruisonderdrukking | 2D- en 3D-ruisonderdrukking |
| Blootstelling | Automatisch/Handmatig |
| Video-interfaces | HDMI, DP |
| Videocompressieformaat | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Controleprotocol | VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| Baudsnelheid | 9600/4800/38400/2400 |
| Pan/tilt-rotatie | >±175 graden ,-90 graden -+90 graden |
| Snelheid panregeling | 0.1 -80 graad/sec |
| Snelheid kantelcontrole | 0,1-60 graden/sec |
| Voorkeuzenummer | 255 presets van Pelco-D,32 presets van Pelco-P, 7 presets van Visca (10 presets per afstandsbediening) |
| Akoestische echo-onderdrukking (AEC) van de luidsprekertelefoon | >65dB |
| Reactie van de luidspreker | 135 Hz-20 Hz |
| Pickupbereik van de luidsprekertelefoon met 2 uitbreidingsmicrofoons | 9 meter |
| Interfaces van de hub | DP*2; Voedingsinterface*1; USB-type-C*1 |
| Kabels van de hub | 3 m USB-kabel*1, 5 m DP-kabel*2 |
| Besturingssystemen | Windows 7 of hoger; Android, Mac OS™ 10.10 of hoger, Linux (vereist om UVC te ondersteunen.) Compatibel met Zoom, MS Teams, Skype en etc. |
| Afmeting (B*H*D) | Camera: 171,6*192,6*171,6mm; Luidsprekertelefoon: Φ 180 mm * 37,4 mm; Naaf: 98*98*20m |
Populaire tags: Kantoorapparatuur conferentiesysteem 4K 12x optische zoomoptiek ptz-camera en 9 meter spraakopnamebereik luidsprekertelefoon, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China









