TEVO-VHD12U en TEVO-M3B HDMI USB-camera 12x zoom PTZ-camera voor videoconferentieruimte en omnidirectionele Bluetooth-luidsprekertelefoon
1. Complete audio-/videoconferentiegroep voor middelgrote tot grote ruimtes: HD-videocamera en luidspreker.
2. Compact en strak ontwerp dat in de meeste scenario's past.
3. Hoogwaardige luidsprekertelefoon, spraakopnamebereik van 5 meter. Met Plug & Play HD-audio kan iedereen rond de vergadertafel duidelijk horen en gehoord worden
4. Gemakkelijk en goed videoconferencing: Start videovergaderingen met een plug & play USB-aansluiting op een laptop en kies voor videoconferencingsoftware
5. High Definition-video: HD 1080p-video met autofocus, 12x zoomlens.
6. Compatibel met Mac en pc. Systeemvereisten: Windows 7, 8.1 of 10, Mac OS X 10.7 of hoger.
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie




Alles-in-Eén conferentiesysteem
Tenveo All-in-Eén video- en audioconferentiesysteem voor middelgrote tot grote ruimtes. De betaalbare bundel wordt geleverd met een HD-camera met 3x zoom, een luidsprekertelefoon met 360 graden spraakopname en een straal van 5 meter voor spraakopname-.

USB 3.0, HDMI-video-interfaces
Met USB 3.0 en HDMI-interfaces zou de 12X zoom PTZ-camera van dit videoconferentiesysteem een helder beeld en livestreaming kunnen leveren.

Universele compatibiliteit
Compatibel met Zoom, Skype voor bedrijven, Microsoft Lync(Teams), Voovmeeting, CISCO WebEx en andere vergadersoftware.

Gemakkelijk te gebruiken
Match werksysteem: Werkt goed in Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10 en hoger. Sluit de camera gewoon via een USB-kabel aan op het apparaat dat u wilt aansluiten.
| Modelnummer | TEVO-VHD12U+M3B |
| Beeldsensor van de ptz-camera | 1/2,8" SONY-CMOS |
Effectieve pixel | 2,38 MP |
| Lens | f=3.42-40.02mm |
| Opening | F1.88-3.77 |
| Videoformaat | 1080p bij 60/50/30/25fps, 720p bij 60/50/30/25fps |
| Horizontale hoek | 80,56(W)-7,89 graden (T) |
| Focus | Automatisch/Handmatig |
| Digitale ruisonderdrukking | 2D- en 3D-ruisonderdrukking |
| Blootstelling | Automatisch/Handmatig |
| Video-interfaces | USB, HDMI |
| Videocompressieformaat | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Controleprotocol | VISCA/Pelco-D/Pelco-P/Onvif |
| Baudsnelheid | 38400/9600 bps |
| Pan/tilt-rotatie | >±175 graden ,-90 graden -+90 graden |
| Snelheid panregeling | 0.1 -80 graad/sec |
| Snelheid kantelcontrole | 0,1-60 graden/sec |
| Voorkeuzenummer | 255 presets van Pelco-D,32 presets van Pelco-P, 7 presets van Visca (10 presets per afstandsbediening) |
| Akoestische echo-onderdrukking (AEC) van de luidsprekertelefoon | >65dB |
| Reactie van de luidspreker | 135 Hz-20 Hz |
| Opnamebereik van de luidsprekertelefoon | 6 meter |
| Batterij van de luidsprekertelefoon | 2400 mAh (ingebouwde- lithiumbatterij); Muziektijd (tot 8 uur); Levensduur batterij (bellen) tot 6 uur; Oplaadtijd tot 3 uur |
| Verbindingstype | USB/Bluetooth/AUX |
| Besturingssystemen | Windows 7 of hoger; Android, Mac OS™ 10.10 of hoger, Linux (vereist om UVC te ondersteunen.) Compatibel met Zoom, MS Teams, Skype en etc. |
| Afmeting (B*H*D) | Camera: 247*165*171mm/285*217*197mm (vóór/na verpakking); Luidsprekertelefoon: 180 mm * 180 mm * 34,7 mm / 220 * 108 * 83 mm (voor / na verpakking) |
Populaire tags: TEVO-VHD12U en TEVO-M3B HDMI USB-camera 12x zoom PTZ videoconferentieruimtecamera en omnidirectionele Bluetooth-luidsprekertelefoon, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China











