
Omnidirectionele conferentieluidsprekertelefoon met 2 microfoons voor zakelijke conferenties
Model:TEVO-NA200EX
10M radio's luidsprekertelefoon met serieschakeling
USB-interface
98dB-luidspreker
8 microfoons, 2 luidsprekers
Adaptieve echo-onderdrukking
Adaptieve menselijke stemtracking
Omnidirectionele microfoon met hoge gevoeligheid
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie
Professionele luidsprekertelefoon 360 graden stemopname-up USB-microfoon 10M TEVO-NA200EX

Doorlussen/alleen gebruiken Ideaal voor vergaderruimte – TEVO-NA200EX-luidsprekertelefoon beschikt over serieschakelingsfuncties, waarbij 1 conferentieluidsprekers in cascade worden geplaatst, waardoor uw effectieve vergaderruimte aanzienlijk wordt uitgebreid en uitstekende audio wordt geleverd voor collaboratieve conferenties. Het is een nieuwe upgrade gebaseerd op M2, rekening houdend met de behoeften van onze klanten. Het beste is dat u de NA200 +NA200S niet alleen mee kunt nemen naar een grotere vergadering, zodat meer deelnemers aan de telefonische vergadering kunnen deelnemen, maar dat u hem ook alleen voor twee kleine ruimtes als twee M2-luidsprekers kunt gebruiken.
Ai Voice-algoritme en automatisch-Pickup-technologie aanpassen: Skype-luidsprekertelefoon past het op AI-gebaseerde VoiceIA-algoritme toe om ruis te elimineren op basis van de omgevingsdynamiek, en echo effectief te onderdrukken, zodat omgevingsgeluid in open omgevingen wordt gefilterd, zodat u verzekerd bent van fantastisch, meeslepend geluid. Ondertussen is de NA200EX-luidspreker uitgerust met een zeer gevoelige digitale microfoonarray die de afstand tot de geluidsbron kan identificeren en het geluidsvolume automatisch aanpast om een eigen volumebalans te realiseren.
Volledige-duplex audio en 360 graden microfoon Array NA200EX-luidsprekertelefoon ondersteunt dual talk. Helpt u overal een conferentie met meerdere-partijen te houden, zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over de afstand die uw uniforme communicatie met uw zakenpartners blokkeert om een succesvol gesprek te krijgen. NA200EX-luidsprekertelefoon uitgerust met 8 hoog-gevoelige MEMS digitale omnidirectionele microfoons om ervoor te zorgen dat iedereen wordt gehoord tijdens de teleconferentie. Dit wijkt af van het traditionele ontwerp met één- microfoon en zorgt voor een echte 360 graden opname-.
Hoge compatibiliteit en meerdere aansluitingen De NA200EX draagbare luidsprekertelefoon is compatibel met verschillende apparaten, software/apps. Ongeacht of u Windows 7/8/10, Mac OS, Android of IOS gebruikt, de conferentieluidspreker kan eenvoudig worden aangesloten. NA200EX-luidsprekertelefoon ondersteunt ook veelgebruikte softphones zoals Zoom, Skype voor bedrijven, WebEx, Google Hangout en etc.
Ontwerp met led-indicator en draagbaar formaat met behuizing Dankzij de straal{0}}technologie identificeert de NA200EX nauwkeurig de positie van de mensen die praten en geeft hij stemmen vanuit verschillende hoeken aan via led-verlichting. Bovendien vertelt het ringlicht u duidelijk het volume, het vermogen en de verbindingsstatus van de NA200-serie. Gezien de populariteit van zakenmensen wordt de NA200EX conferentieluidsprekertelefoon geleverd met een beschermhoes, zodat u hem gemakkelijk mee kunt nemen! Breng de NA200EX-luidsprekertelefoon GEWOON mee naar kantoor/thuis of op reis!

Professionele draadloze luidsprekertelefoon 360 graden stemopname-up USB-microfoonprijs en specificaties zoals hieronder:


Kan 1 stuks uitbreidingsluidsprekertelefoons in serie schakelen (via RJ45-kabel) en de opnameafstand vergroten tot 10 meter.
De uitbreidingsluidsprekertelefoon is een optie.

1. Levering:
Voor monsterbestellingen hebben wij producten op voorraad; verzending op dezelfde dag als we de bestelling ontvangen;
Voor een bestelling verzenden wij binnen 3-7 werkdagen;
2. Verpakking:
Schuimverpakking aan de binnenkant; standaard kartonnen verpakking buiten.

Bedrijfsinformatie

Neem contact met ons op als u geïnteresseerd bent in een professionele luidsprekertelefoon met 360 graden spraakopname-up USB-microfoon Prijs 10M
Technische specificaties van TEVO-NA200EXaudioconferentiesysteem:
| Model | TEVO-NA200EX |
| Vergaderruimte | 5m+ |
| Ophaalbereik | 5+5 meter |
| Microfoonfrequentierespons | 100 Hz-22 kHz |
| Ingebouwde-microfoon | 4 |
| Bluetooth | Nee |
| Maximale output | 85dB |
| Luidsprekerfrequentierespons: | 100 Hz-22 kHz |
| Volledig duplex | √ |
| Ruisonderdrukking | √ |
| Automatische versterkingsregeling | √ |
| Voeding: | AC100~240V, 50-60Hz, 12W |
| Werktemperatuur | 0 graden -50 graden (bedrijfstoestand) |
| Vochtigheid | 20%-85% |
| OS-ondersteuning | Windows/Android/iOS/Linux |
| Accessoires | 1x conferentieluidsprekertelefoon; 1x Garantiekaart |
| Interface | 1x type-B-interface; 1x RJ45-netwerkinterface; 1x lijn in/lijn uit-interface |
| Voeding | Voeding via USB (5 V/500 mA), ingebouwde- lithiumbatterij van 5200 mAh; |
Populaire tags: omnidirectionele conferentieluidsprekertelefoon met 2 microfoons voor zakelijke conferentie, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China
Misschien vind je dit ook leuk
-

Draadloze Daisy Chain USB-luidsprekers voor vergader...
-

TEVO-VHD4K-camera met automatische tracking
-

Fixed Focus 4mm Lens USB 2.0 Interface 1080P Full HD...
-

USB2.0 HD 360 graden PTZ-camera voor videoconferenti...
-

10X optische zoomcamera met USB 2.0 plug-and-play vo...
-

Conferentiecamera met automatische zoom 20X volledig...

