
Groothoekcamera Usb
4K-resolutie USB2.0 video-uitgang
Pan: {{0}} graden Kantelen: 0 graden ~120 graden
124 graden vaste focus groothoek
RS-232, RS-485, IR-afstandsbediening
1/2,7" HD kleuren-CMOS 8 megapixel
Superieure kwaliteit met volledig glazen lensmateriaal
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie
Groothoekcamera USB TEVO-UHD4K


Productoverzicht groothoekcamera USB:
Vaste focus Pan Tilt Camera
Strak en intelligent design
Plug & Play USB2.0 Connectiviteit
Kristalheldere HD1080P-beeldkwaliteit
Nauwkeurige, soepele en stille PTZ-beweging
Voorinstelling: 9 via IR-afstandsbediening (256 via RS232)
1/2,7 inch hoge kwaliteit, 8,29 MP (16:9) CMOS-sensor
Superieure kwaliteit met volledig glazen lensmateriaal
124 graden breed gezichtsveld zonder videovervorming
Ondersteuning voor plafondmontage, wandmontage en statiefmontage (omgekeerd monteerbaar)
2D en 3D NR voor de beste videokwaliteit bij verschillende lichtomstandigheden
Ondersteuning van Visca, Pelco-P en Pelco-D protocol, RS232/RS485 camerabesturing
Compatibel met de meeste toonaangevende videoconferentiesoftware en -platforms



| Modelnr. | UHD4K |
| Sensor | 1/2,8''SONY CMOS-camera |
| Effectieve pixels | 8,29 megapixels |
| Videosignalen | 4K bij 30/25 fps, 2K bij 30/25 fps, 1080p bij 30/25 fps |
| Zoom | 5x digitale zoom |
| Lens | 0,2 mm |
| Opening | F1.8 |
| Horizontale hoek | 124 graden |
| Verticale hoek | 71 graden |
| Diagonale hoek | 116 graden |
| Video-uitgang | USB 2.0 |
| LAN | / |
| Netwerkprotocol | / |
| Videocoderingsformaat | MJPEG, YUY2 |
| Videoresolutie | 4K (3840*2160) enz. |
| Signaal Standaard | NTSC/PAL |
| Vooraf ingestelde positie | De gebruiker kan maximaal 64 voorinstellingen instellen (10 voorinstellingen via de IR-afstandsbediening) |
| Controle-interface | RS-232 (alleen invoer), RS-485, USB |
| Sluiter | 1/30s-1/10000s, automatisch |
| Baudsnelheid | 38400/9600bps |
| Controleprotocol | VISCA, PELCO-D, PELCO-P(RS-232, RS485) |
| USB-protocol | UVC1.1 |
| Minimale verlichting | 0.1Lux |
| Signaal-ruisverhouding | Groter dan of gelijk aan 50dB |
| Horizontale rotatie | 350 graden (±175 graden) 0,1 graad /s-100 graden /s |
| Verticale rotatie | 180 graden (±90 graden) 0.1 graad /s-80 graad s |
| Stroomvoorziening | DC 12V/2A |
| Stroomverbruik | 12W |
| Werktemperatuur | 0 graad ~+50 graad |
| Werkvochtigheid | 0~95% RV |
| Productgrootte | 212*160*172mm/260*217*197mm (voor/na verpakking) |
| Productgewicht | 1,25 kg/2,05 kg (netto/brutogewicht) |
Populaire tags: groothoekcamera usb, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China




