TEVO-HD9620 HDMI-uitgang 1080P HD Video Conferencing Camera voor mediaformaat Conference (OHD20S-W2)
Mar 24, 2017
Model NO .: TEVO-HD9620
Video: Video
Communicatie: Vast
Lens: Canon Lens
Video Formaat: 1080 / 60p
Levertijd: 3 dagen na betaling
Zoom: 20xoptical, 12x digitale
Taal: Engels, of als op maat
Trademark: TENVEO
Specificatie: 131 * 165 * 142
HS Code: 8525
Type: Video Conferencing System
Samenstelling: CMOS
Kleur: Zwart
Effectieve pixels: 2.1 megapixel (16: 9)
OEM: ODM
Protocol: Visca, Pelco-D / P
Certificaat: Ce, FCC, ISO9001: 2008, RoHS
OSD: Ja
Transport Pakket: Neutraal pakket of als Customized
Oorsprong: China
Productoverzicht:
TEVO-HD9620 is ons merk hoog intelligente HD videoconferentie camera, met 3.27MP (20 x optisch, 12 x digitaal, automatische scherpstelling), hoge resolutie beeld verstrekken. Originele ontworpen auto flip technologie (desktop of plafondmontage) heeft 255 vooraf ingestelde posities, veelvoudig PTZ instelling, RS232 en RS422 afstandsbediening (VISCA, PELCO P / D protocol) interface.
Application Field:
TEVO seriële HD videoconferentie-camera is op grote schaal gebruikt in de vergadering, training kamer, video conferencing, leren op afstand, monitoring, medische, rechtszalen, internet communicatie en ga zo maar door.
Eigenschappen van het product:
Video Formaat: 1080P 50/60
Lens: 20 x optisch, 12 x digitaal
1 / 2.8" Exmor CMOS, 3,27 MP
Video Output: SDI, HDMI, CVBS, YPBPR
VISCA en PELCO P / D protocol ondersteund
Een afstandsbediening met vier camera
High-end legering bodem, verlagen de temperatuur van de camera, zorgen voor beelduitvoer gestaag
HD en SD-signaal tegelijkertijd, zelfs onder 1080p / 60, SD-signaal beschikbaar
255 presets posities via PC of keyboard controller, 254 adressen worden ingesteld, automatisch te identificeren
Multi controle methoden beschikbaar, ondersteuning RS232 / 485 seriële controles, geen noodzaak om code te wijzigen.
Dimensies:
160mmx 168mm x 185mm / 295mm x 225mm x205mm (voor / na verpakking)
Accessoires:
DC 12Vpower adapter, IR afstandsbediening, handleiding, RS232, RS485-kabel, HDMI-kabel, Beugels en schroeven
Parameters van de technologie:
| MODEL PUS- O S HD20 | |
| Sens o r | 1 / 2.8 "ExmorCMOS |
| effectieve pixels | 3 0,27 MP |
| Video F Ormat | 1080P / 60,1080P / 50, 1080P / 30,1080P / 25,1080I / 60,1080I / 50,720P / 60,720P / 50,720P / 30,720P / 25 |
| ZOOM | 20X optische zoom |
| Iris | Auto / Manual |
| Hoek F ield V iew | 355 ° (80 ° / S) |
| Focus | Auto / Handmatig / Push |
| Min. ik llumination | 0.5Lux / 0.095lux |
| Witbalans | Auto / Manual |
| S / N verhouding | & # 8805; 50dB |
| Electronic S hutter | 1-1 / 10000s |
| Digital Noise Reduction | 2D / 3D |
| Back-light C ompensation | Aan uit |
| Vooraf ingesteld | 255 |
| Pan / Tilt Rotation Angle | Pan & # 177; 170 & # 176; , Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pan / Tilt Speed | 0,1-180 & # 176; (Pan), 0,1-120 & # 176; (Tilt) |
| controle Terminal | RS-232C / RS-422 |
| control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Video O utput I nterface | 3G-SDI, YPbPr, HDMI, CVBS |
| De Temperatuur | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| macht | DC12V |
| Vermogen C onsumption | 12W |
| Gewicht | 2.5kg |
Onze diensten:
1, Twee jaar garantie
2, OEM en ODM-diensten (taal, logo, packageing ect beschikbaar)
3, Snelle levering (3-10 dagen na betaling ontvangen)
4, TT / Paypal aanvaardbaar
TENVEO Video Technology Co, Ltd werd opgericht in 2002, professionele fabrikant van videoconferentie camera, met CE, FCC, ISO9001: 2008 certificering. We committeren aan hi-tech, van hoge kwaliteit en gehumaniseerde video conferencing oplossingen te leveren. OEM en ODM is beschikbaar.
Hopen samen met u!

