Conferentiemicrofoon-luidsprekertelefoon voor grote conferentiezoom Omnidirectionele serieschakeling
Model:TEVO-M5BEX
* Verbind de twee luidsprekertelefoons met de 3,5 mm audiokabel
* twee luidsprekertelefoons kunnen ook afzonderlijk worden gebruikt
* 8 professionele microfoonarrays voor een omni{2}}directionele geluidsopname van 360 graden, de maximale audioradius kan oplopen tot 12 m x 15 m (39,37 ft x 49,2 ft)
* Verhuiskantoor: ingebouwde-oplaadbare batterij van 8000 amh met maximaal 17 uur muziektijd
* Geavanceerde DSP-technologie, full-duplex echo-onderdrukking
* Bluetooth, draadloze dongle, USB-aansluiting, eenvoudig te gebruiken: binnen enkele seconden verbinding met laptop, smartphone en tablet.
* LED-indicatoren
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie
Tenveo M5BEX Omnidirectionele Daisy Chain-conferentiemicrofoon Luidsprekertelefoon voor grote conferentiezoom




| Modelnr. | TEVO-M5B-EX |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Batterij | 8000 mAh (ingebouwde- lithiumbatterij); Muziektijd (tot 17 uur); Levensduur batterij (bellen) tot 27 uur; Snelste oplaadtijd: 3 uur; Regelmatige oplaadtijd: 6 uur (ondersteuning voor opladen PD2.0/3.0, met maximaal vermogen tot 18 W) |
| Verbindingstype | USB/Bluetooth/Draadloos/3,5 mm-aansluiting (Daisy-chain-versie heeft 2x3,5 mm-aansluiting) |
| Grootte vergaderruimte Voor enkele luidsprekertelefoon | 15-30㎡ |
| Grootte van vergaderruimte voor luidsprekertelefoon met serieschakeling | 30-60㎡ |
| Vergadering met één luidspreker | Maximaal 15 deelnemers |
| Ontmoeting met Daisy Chain-luidsprekertelefoon | Maximaal 20-30 deelnemers |
| Ophaalbereik voor enkele luidsprekertelefoon | 6 meter (19,68 voet) |
| Ophaalbereik voor Daisy Chain-luidsprekertelefoon | 12 meter (39,37 voet) |
| Microfoons | 4x analoge siliciummicrofoonarray |
| Microfoontype | Omni-directioneel (360 graden opnamebereik) |
| Microfoongevoeligheid | -38dB |
| Luidsprekervolume | 120 dB |
| SNR | 62dB |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Full-duplexaudio | Ja |
| AEC | Ja |
| Frequentiebereik | 100 Hz tot 20 kHz |
| Spreker | 5W/120dB |
| Interface | 1 x Type-C, 1 x 3,5 mm serieschakelingpoort, 1 x 3,5 mm audiopoort |
| Systeemvereisten | Windows 7/8/10 of hoger,MacOS 10.7 of hoger,Chrome OS V29.01547 of hoger |
| Applicatie-ondersteuning | Software: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, Xsplit, enz. |
| Werktemperatuur | -10 graden -+50 graad |
| Opslagtemperatuur | -10 graden -+45 graad |
| Opslagvochtigheid | 20%-90% RH (niet-condenserend) |
| Werkvochtigheid | 20%-80% RH (niet-condenserend) |
| Voeding | 5V/3A of 9V/2A |
| 1 eenheidsgrootte | Ø180mm×37,4mm |
| 2 eenhedengrootte | 220×208×133mm (na verpakking) |
| 2 eenheden gewicht | 2*0,62 kg/1,6 kg (netto/brutogewicht) |
| Paklijst | 2*Bluetooth-luidsprekertelefoon, 1*USB-kabel, 1*3,5 mm Daisy Chain-kabel, 1*Draadloze dongle, 1*OTG-adapter, 1*Gebruikershandleiding |
Populaire tags: conferentiemicrofoon luidsprekertelefoon voor grote conferentiezoom omnidirectionele serieschakeling, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China










