Conferentieruimte microfoon
Daisy Chain Bluetooth-luidsprekertelefoon;
Full-duplex audio en 360 graden microfoonarray;
Ingebouwd AI-spraakalgoritme en automatisch aanpassende pick-uptechnologie;
Uitgerust met 4 hooggevoelige MEMS digitale omnidirectionele microfoons;
Eenvoudig plug&play met Bluetooth, USB en mini-jack naar mobiele apparaten;
Gebruiksvriendelijke functies, waaronder microfoondempingsknop, oproep- en volumeregeling;
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie
TEVO-NA200B Nieuwe collectie Daisy Chain Bluetooth-speakerphone USB2.0 Bluetooth-speakerphone voor vergaderruimte
TEVO-NA200B Daisy Chain Bluetooth Speakerphone kan uw vergaderruimtes uitbreiden.
Met ingebouwde AI Voice Algorithm & Auto-Adjusting Pickup Tech, kan de TEVO-NA200B automatisch het volume aanpassen om de balans van het eigen volume te optimaliseren.
Full-Duplex Audio & 360 graden Mics Array, TEVO-NA200B speakerphone kan dual talk ondersteunen. Het is uitgerust met 4 hooggevoelige MEMS digitale omnidirectionele microfoons om ervoor te zorgen dat iedereen wordt gehoord tijdens de teleconferentie.
De NA200B draagbare speakerphone is compatibel met alle populaire apparaten, software, apps, enz. Met beamforming-technologie kan de NA200B de positie van de luidspreker nauwkeurig bepalen.
U kunt thuis, op kantoor of onderweg genieten van uw vergadering.

Belangrijkste kenmerken van TEVO-NA200B:
Daisy Chain Bluetooth-luidsprekertelefoon;
Full-duplex audio en 360 graden microfoonarray;
Ingebouwd AI-spraakalgoritme en automatisch aanpassende pick-uptechnologie;
Uitgerust met 4 hooggevoelige MEMS digitale omnidirectionele microfoons;
Eenvoudig plug&play met Bluetooth, USB en mini-jack naar mobiele apparaten;
Gebruiksvriendelijke functies, waaronder microfoondempingsknop, oproep- en volumeregeling;
Met straalvormende technologie kan de NA200B de positie van de luidspreker nauwkeurig bepalen.
Meer productdetails van TEVO-NA200B:
Ideaal voor kleine en middelgrote vergaderruimtes
Tevo-NA200B Bluetooth-speakerphone zorgt ervoor dat iedereen verstaanbaar is tijdens conferentiegesprekken,
uw vergadering efficiënter maken.

Full-duplex audio en 360 graden microfoonarray
Ingebouwde 4 omnidirectionele microfoons om een 360-graden omnidirectionele geluidsopname te vormen,
geschikt voor een vergaderruimte van 20 vierkante meter en ondersteuning voor live meetings met minder dan 10 personen.

Lange standby-tijd
Ingebouwde 5200mA-batterij met grote capaciteit zorgt ervoor dat de luidsprekertelefoon een lange gesprekstijd heeft
(9 uur werktijd bij maximaal volume en 90 dagen standby-tijd).

Bluetooth-luidspreker voor softphone:
Bereik van 5 m spraakopname, opmerkelijk inch en kristalheldere spraakkwaliteit voor middelgrote conferentiebijeenkomsten;

Waterdicht oppervlak
Het waterdichte oppervlak beschermt volledig tegen stof en water;

Draagbaar en solide ontwerp:
Het is handig om met de TENVEO NA200B te werken in uw huis, kantoor, buiten waar u maar wilt.

Zo eenvoudig als plug-and-play:
Geen IT vereist. Installatie en gebruik van deze Bluetooth-luidsprekers is een fluitje van een cent, gewoon aansluiten en inbellen;
Compatibel met alle toonaangevende UC-platforms.

Kan 1 stuks uitbreidingsspeakerphones koppelen (via RJ45-kabel) en de ophaalafstand tot 10 m vergroten.
De uitbreidingsspeakerphone is voor optie.

Neem contact met ons op als u geïnteresseerd bent in Daisy Chain Bluetooth Speakerphone USB2.0 voor vergaderruimte TEVO-NA200B.
Technische specificaties:
| Model | TEVO-NA200B |
| Vergaderzaal | 20-40m2 |
| Ophaal bereik | 5 meter |
| Frequentiebereik microfoon | 100 Hz-22 KHz |
| Ingebouwde microfoon | 4 |
| Bluetooth | √ |
| Maximale uitvoer | 85dB |
| Frequentiebereik luidspreker: | 100 Hz-22 KHz |
| Volledig duplex | √ |
| Geluidsonderdrukking | √ |
| Automatische versterkingsregeling | √ |
| Stroomvoorziening: | 100~240V wisselstroom, 50-60Hz, 12W |
| Werktemperatuur | 0 graad -50 graad (bedrijfstoestand) |
| Vochtigheid | 20 procent -85 procent |
| OS-ondersteuning | Windows/Android/iOS/Linux |
| Accessoires | 1x Conferentie-speakerphone ; 1x Garantiekaart |
| Koppel | 1x type-B-interface; 1x RJ45-netwerkinterface; 1x Line in/Line out-interface |
| Stroomvoorziening | Voeding via USB (5v/500mA), ingebouwde 5200mAH lithiumbatterij; |
SZ Tenveo Video Technology Co., Ltd
Toevoegen: B-8e verdieping, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., ShenZhen, China
Email:Sales09@tenveo.com
Tel/Wechat: plus 86 135 5233 5495
Whatsapp: plus 86 134 7469 0572
Skype: live:956467630_1
Website: www.tenveo-video-conference.com
Populaire tags: microfoon voor vergaderruimte, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China








