Digitale 1080P USB Webcam voor Android Mini PC Webcam
Model: TEVO-VA200
naam: Audio en Video alles in een Webcam
Beeldsensor: 1/2.7 CMOS-sensor (OV2710)
zoomen:vaste focus
interface: micro USB2.0
Resolutie: 1920×1080
Ingebouwde 2 omnidirectionele microfoons
lens: 2,2 mm brede kijkhoek
Effectieve pixel: 2,10 megapixel
Video Compressie Formaat: MJPEG, YUV
horizontale kijkhoek: diagonaal: 124 °, horizontaal: 112 °, verticaal: 82 °
Ondersteuningssysteem: Windows: 10, 8.1, 8, 7 en macOS 10.12 ~ 10.14, OS X 10.8 ~ 10.11, Mac OS X10.0 ~ 10.7
Compatibele software: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Ga naar Meeting etc
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie
Digitale 1080P usb webcam voor Android mini pc webcam









| Model | TEVO-VA200 |
| Naam | Audio en video alles in één webcam |
| Beeldsensor | 1/2.7 CMOS-sensor (OV2710) |
| Lens | 2,2 mm brede kijkhoek |
| Effectieve pixel | 2,10 megapixel |
| Zoom | Vaste focus |
| Interface | Micro USB2.0 |
| Videocompressie-indeling | MJPEG, YUV |
| Resolutie | Winnaar: 1920×1080 |
| Horizontale kijkhoek | Diagonaal: 124°, Horizontaal: 112°, Verticaal: 82° |
| Minimale verlichting | 350Lux |
| Voeding | USB voeding, 5V, 70mA |
| Microfoon | Ingebouwde 2 omnidirectionele microfoons |
| Luidspreker | Nee |
| MOD | 50cm |
| Witbalans | Auto |
| FPS | Max 30 fps (MJPG) |
| Kabellengte | 3m |
| Ondersteuningssysteem | Windows: 10, 8.1, 8, 7 en macOS 10.12 ~ 10.14, OS X 10.8 ~ 10.11, Mac OS X10.0 ~ 10.7 |
| Compatibele software | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Ga naar Vergadering etc |
| Accessoires | USB-kabel, Gebruikershandleiding |
| Stroomverbruik | 2w |
| Impedantie | 4Ω |
| Maximale output | 85dB |
| Richting van de microfoon | Omnidirectional |
| Gevoeligheid | -33dBFS |
| Microfoon frequentie | 20Hz ~ 20KHz |
| Pick up bereik (radio's) | 3m |
| Grootte van het product | 262 (W) ×85.5 (D) ×110 (H) mm |
| Gewicht van het product | 0,33 g |
Populaire tags: digitale 1080p usb webcam voor android mini pc webcam, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China












