Draagbaar webcam 1080p videoconferentiesysteem
Model: TEVO-VA200 Pro
Naam: audio en video allemaal in één webcam
Beeldsensor: 1/2,7 CMOS-sensor (OV2710)
Zoom: Vaste focus
Resolutie: 1920 × 1080
Interface: Micro USB2.0
Lens: 2,2 mm brede kijkhoek
Effectieve pixel: 2,10 megapixels
Video Compressie Formaat:MJPEG,YUV
Voeding:USB-voeding, 5V, 70mA
Ingebouwde 2 omnidirectionele microfoons en 2 luidsprekers
Horizontale kijkhoek: diagonaal: 124 graden, horizontaal: 112 graden, verticaal: 82 graden;
Ondersteuningssysteem:Windows:10, 8.1, 8, 7 en macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7
Compatibele software: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Ga naar vergadering enz
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie
Draagbare webcam 1080p videoconferentiesysteem








| Model | TEVO-VA200 Pro |
| Naam | Audio en video allemaal in één webcam |
| Beeldsensor | 1/2.7 CMOS-sensor (OV2710) |
| Lens | 2,2 mm brede kijkhoek |
| Effectieve pixel | 2,10 megapixel |
| Zoom | Vaste focus |
| Koppel | Micro-USB2.0 |
| Videocompressie-indeling | MJPEG,YUV |
| Oplossing | 1920×1080 |
| Horizontale kijkhoek | Diagonaal: 124 graden, Horizontaal: 112 graden, Verticaal: 82 graden |
| Minimale verlichting | 350Lux |
| Stroomvoorziening | USB-voeding, 5V, 70mA |
| Microfoon | Ingebouwde omnidirectionele microfoon |
| Spreker | Ingebouwde luidsprekers |
| MOD | 50cm |
| Witbalans | Auto |
| FPS | Max 30 fps (MJPG) |
| Kabellengte | 3m |
| Ondersteuningssysteem | Windows:10, 8.1, 8, 7 en macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Compatibele software | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Ga naar vergadering enz |
| Accessoires | USB-kabel, Gebruikershandleiding |
| Energieverbruik | 2w |
| Luidsprekerfrequentie: | 20Hz-20KHz |
| Impedantie | 4Ω |
| Maximale output | 85dB |
| Richting van microfoon: | Omnidirectioneel |
| Gevoeligheid | -33dBFS |
| microfoon frequentie: | 20Hz-20KHz |
| Ophaalbereik (radio's) | 3m |
| Product grootte | 262 (B) × 85,5 (D) × 110 (H) mm |
| Productgewicht | 0.33 g |
Populaire tags: draagbare webcam 1080p videoconferentiesysteem, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China













