USB-webcams
Modelnummer TEVO-VA4K
Hoofdkenmerk
2,2 mm brede kijkhoek
Compact alles-in-één ontwerp
Plug & Play USB-connectiviteit
1/2.7 CMOS-sensor (Sony IMX307)
4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080)
Ingebouwde 2 omni-directionele microfoons
124 graden breed gezichtsveld zonder vervorming
Compatibel met elke softwaretoepassing voor videoconferenties en cloudservices
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie
USB-webcams TEVO-VA4K Automatische framing

Hoofdkenmerk:
Groothoeklens van 2,2 mm
Compact alles-in-één ontwerp
Plug & Play USB-connectiviteit
1/2,7 CMOS-sensor (OV2710)
4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080)
Ingebouwde 2 omni-directionele microfoons
120 graden breed gezichtsveld zonder vervorming
Compatibel met elke softwaretoepassing voor videoconferenties en cloudservices
| Model | TEVO-VA4k |
| Naam | Audio en video allemaal in één webcam |
| Beeldsensor | 1/2,7 CMOS-sensor (OV2710) |
| Lens | 2,2 mm brede kijkhoek |
| Effectieve pixels | 2,10 megapixel |
| Zoom | Vaste focus |
| Koppel | Micro-USB2.0 |
| Videocompressieformaat | MJPEG,YUV |
| Oplossing | 4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Horizontale kijkhoek | 112 graden |
| Minimale verlichting | 350Lux |
| Stroomvoorziening | USB-voeding, 5V, 70mA |
| Microfoon | Ingebouwde 2 omni-directionele microfoons |
| Spreker | Ingebouwde 2 luidsprekers |
| MOD | 50cm |
| Witbalans | Auto |
| FPS | Maximaal 30 fps (MJPG) |
| Kabellengte | 3m |
| Ondersteuningssysteem | Windows:10, 8.1, 8, 7 en macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Compatibele software | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting enz. |
| Accessoires | USB-kabel, gebruikershandleiding |
| Energieverbruik | 2w |
| Luidspreker frequentie | 20Hz-20KHz |
| Impedantie | 4Ω |
| Maximale output | 85dB |
| Richting van de microfoon | Omnidirectioneel |
| Gevoeligheid | -33dBFS |
| Microfoon frequentie | 20Hz-20KHz |
| Ophaalbereik (radio's) | 3m |
| Product grootte | 262(B)×85,5(D)×110(H)mm |
| Productgewicht | 0.33 g |
Populaire tags: usb webcams, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China










