
Lage prijs 4K Auto Tracking SDI USB IP 20x PTZ-conferentiecamera
Specificaties:
1. 4K Auto Tracking met 20x optische zoom
2. SDI USB IP 20x PTZ-conferentiecamera
3. Uitgerust met een Sony 1/2,8" CMOS-sensor
4. 8.29 megapixels
5. Levert echte 4K-helderheid met levensechte kleurgetrouwheid en scherpte.
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie
Lage prijs 4K Auto Tracking SDI USB IP 20x PTZ-conferentiecamera
Uitgerust met een Sony 1/2,8" CMOS-sensor en 8,29 megapixels, levert de Tenveo UVS20A-4K ptz-camera echte 4K-helderheid met levensechte kleurgetrouwheid en scherpte. De 20x optische zoom daarentegen schakelt moeiteloos over van groothoekopnamen- naar close close--ups zonder verlies helderheid: perfect voor conferenties, live-uitzendingen en het vastleggen van lezingen.

Breng uw productie naar een hoger niveau met intelligente Auto Tracking.
UVS20A-De ingebouwde AI-tracking-engine van 4K identificeert op intelligente wijze menselijke doelen, past zich aan beweging aan en behoudt de kadrering, zodat presentatoren de hele tijd gecentreerd en gefocust blijven.

UVS20A-4K ondersteunt een uitgebreid scala aan interfaces en streamingprotocollen, waardoor integratie in bestaande systemen moeiteloos verloopt.
--Video-uitgangen: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45 (ondersteuning voor PoE+)
--Streamingprotocollen: RTSP, RTMP, SRT, NDI®|HX2
--Besturingsinterfaces: RS232, RS485, USB (UVC), IP
--Controleprotocollen: VISCA, Pelco-D/P, ONVIF, VISCA via IP
Of het nu gaat om livestreaming, samenwerking op afstand of systeemintegratie, Tenveo UVS20A-4K past zich moeiteloos aan uw omgeving aan.

Bekend als een van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers in China, heten wij u nu van harte welkom in de groothandel van onze geavanceerde tenveo 4k auto tracking sdi usb ip 20x ptz conferentiecamera met een lage prijs. Met behulp van geavanceerde apparatuur en technologie kunnen wij u de hoge kwaliteit en goede prestaties van onze apparatuur garanderen.
| Modelnr. | TEVO-UVS20A-4k |
| Beeldsensor | Sony 1/2,8" CMOS |
| Effectieve pixels | 8,29 MP |
| Optische zoom | 20x optische zoom |
| Lens | f=4.95mm~99mm |
| Opening | F1.7-F3.7 |
| Horizontale hoek | 51,9 graden ~3,0 graden |
| Verticale hoek | 39,7 graden ~2,2 graden |
| Diagonale hoek | 63,1 graad -3,7 graad |
| Videoformaat | 4KP bij 30/25 fps, 2KP@60, 1080P bij 60/59,94/50/30/29,97/25 fps, 720P@60/59.94/50/30 480P bij 30 fps, 240P bij 30 fps |
| Videocoderingsformaat | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Tegenlichtcompensatie | Steun |
| SNR | Groter dan of gelijk aan 50dB |
| Focus | Automatisch / Handmatig |
| Digitale ruisonderdrukking | 2D- en 3D-ruisonderdrukking |
| Blootstelling | Automatisch / Handmatig |
| I/O-interface | |
| Video-interfaces | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Videocompressieformaat | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| LAN | 10M/100M adaptieve Ethernet-poort; Ondersteuning POE IEEE802.3af |
| Netwerkprotocol | RTSP,RTMP,VISCA over IP,ONVIF,SRT,NDI|HX2 |
| Controleprotocol | VISCA/Pelco-D/Pelco-P; Baudsnelheid: 2400/4800/9600/38400 |
| Controle-interface | RS232 (alleen ingang), RS485,USB3.0 (UVC1.1),RJ45 |
| PTZ-parameter | |
| Horizontale rotatie | 350 graden (±175 graden) 0,1 graden/s-100 graden/s |
| Verticale rotatie | 180 graden (±90 graden) 0,1 graden /s-80 graden /s |
| Voorkeuzenummer | De gebruiker kan maximaal 255 voorinstellingen instellen (10 voorinstellingen via IR-afstandsbediening) |
| Algemene parameter | |
| Besturingssystemen | Windows 10, Windows 11 of hoger; Android, Mac OS™ 10.10 of hoger, Linux (vereist om UVC te ondersteunen.) |
| Ingangsspanning | Gelijkstroom 12V |
| Ingangsstroom | 2,0A (max.) |
| Stroomverbruik | 24 W (max.) |
| Bewaar temperatuur | -20 graden tot 60 graden |
| Bewaar vochtigheid | 20%-90% RV |
| Werktemperatuur | 0 graden tot 40 graden |
| Werkvochtigheid | 20%-80% RV |
| Afmeting (B*H*D) | 166*165*170mm/285*217*197mm (vóór/na verpakking) |
| N.W. / G.W. | 1,6 kg/2,8 kg (netto-/brutogewicht) |
Populaire tags: Lage prijs 4K Auto Tracking SDI USB IP 20x PTZ-conferentiecamera, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China





