4K 12x optische zoom met USB3.0 PTZ-conferentievideocamera
Productnr.:TEVO-VL12U
Belangrijkste kenmerk
USB3.0, HDMI, TYPE-C, Ethernet PTZ-camera met 12x optische zoom
8,29 MP, 16:9
78,58 graden groothoek
Videoformaat YUY2/NV12/H.264/H.265/MJPG
Videocompressieformaat H.264,H.265,MJPG,YUY2,NV12
Netwerkprotocol RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Ondersteuning van VISCA Over IP
Ondersteuning VISCA/Pelco-D/Pelco-P; Baudsnelheid: 9600/4800/38400/2400
RS232 (invoer en uitvoer),RS485,TYPE-C(UVC1.1)
Compatibel met alle softwareapplicaties voor videoconferenties en cloudservices
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie
USB3.0 PTZ-conferentiecamera Video 12X ZOOM 4K PTZ-camera met AI Auto Tracking-functie
- Pas Sony IMX415 1/2,8" CMOS toe en de TAMRON-lens biedt een breed gezichtsveld van 78,58 graden en ondersteunt 12x optische zoom + 18x digitale zoom. De hoge SNR van de CMOS-sensor en 2D- en 3D digitale ruisonderdrukking ondersteunen het werken bij 0,5 lux bij weinig licht goed.
- Als PTZ-camera ondersteunt hij draai-/kantelrotatie (±175 graden,-90 graden -+90 graden). Hij beschikt over meerdere bedieningsmogelijkheden, zoals de meegeleverde IR-afstandsbediening, VISCA/Pelco-D/Pelco-P; Baudsnelheid: 9600/4800/38400/2400 via RS232 (invoer en uitvoer), RS485, TYPE-C (UVC1.1).
Is een professionele Full HD live streaming camera en videoconferentiecamera, deze kan tegelijkertijd max. 3840*2160P bij 30 fps video uitvoeren vanaf USB3.0, HDMI (4KP bij 30/25 fps, HDMI en IP-streaming (H.264, H.265, MJPG, YUY2, NV12). Ondersteuning POE (IEEE802.3af) en RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Ondersteuning van VISCA Over IP en andere technologieën, mogelijkheid om geavanceerde functies voor livestreaming te ondersteunen.






TEVO-VL12U-AI USB3.0/HDMI/IP PTZ-CAMERA
| Artikelnaam | USB3.0/HDMI PTZ-camera met 12x zoom |
| Modelnr. | TEVO-VL12U-AI |
| Beeldsensor | Sony IMX415 1/2,8" CMOS |
| Effectieve pixels | 8,29MP, 16:9 |
| Lens | f=3.9-46.8mm |
| Opening | F1.6 ~ F9.6 |
| Videoformaat | HDMI (4KP bij 30/25 fps, 1080P bij 60/50/30/25 fps, 720P bij 60/50/30/25 fps) |
| USB3.0(3840*2160P@30fps,2560*1440P@30fps,1920*1080P@30fps,1280*720P@30fps,640*480P@30fps,320*240P@30fps | |
| YUY2/NV12/H.264/H.265/MJPG) | |
| Optische zoom | 12x zoomen |
| Horizontale hoek | 70,82 graden (W)-6,48 graden (T) |
| Verticale hoek | 47,72 graden (W) -73,66 graden (T) |
| Diagonale hoek | 78,58 graden (W)-7,42 graden (T) |
| Tegenlichtcompensatie | Steun |
| I/O-interface | |
| Video-interfaces | HDMI, TYPE-C, Ethernet |
| Videocompressieformaat | H.264,H.265,MJPG,YUY2,NV12 |
| LAN | 10M/100M adaptieve Ethernet-poort, ondersteuning POE IEEE802.3af |
| Netwerkprotocol | RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Ondersteuning van VISCA Over IP |
| Controleprotocol | VISCA/Pelco-D/Pelco-P;Baudsnelheid:9600/4800/38400/2400 |
| Controle-interface | RS232 (invoer en uitvoer),RS485,TYPE-C(UVC1.1) |
| PTZ-parameter | |
| Pan/tilt-rotatie | ±175 graden ,-90 graden -+90 graden |
| Snelheid panregeling | 0.1 -80 graad/sec |
| Snelheid kantelcontrole | 0,1-60 graden/sec |
| Voorkeuzenummer | 255 presets van Pelco-D,32 presets van Pelco-P,7 presets van Visca (10 presets per afstandsbediening) |
| Algemene parameter | |
| Besturingssystemen | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS™ 10.10 of hoger, Linux (vereist om UVC te ondersteunen.) |
| Ingangsspanning | Gelijkstroom 12V |
| Ingangsstroom | 1,0A (max.) |
| Stroomverbruik | 13W (max.) |
| Bewaar temperatuur | -10 graden -+60 graad |
| Vochtigheid opslaan | 20%-90% |
| Werktemperatuur | -10 graden -+50 graad |
| Werkvochtigheid | 20%-80% |
| Afmeting (B*H*D) | 171,6*192,6*171,6mm/260*217*197mm (vóór/na verpakking) |
| N.W. / G.W | 1,43 kg/2,096 kg |
| Accessoire | 1xcamera; 1x USB-kabel; 1x voedingsadapter; 1x muurbevestiging; 1xHandleiding |
| Fabrieksgarantie | 3 jaar onderdelen en arbeid |
Populaire tags: 4K 12x optische zoom met USB3.0 PTZ-conferentievideocamera, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China













