Beste conferentiesprekers voor een computer
9M radio's
95 dB luidspreker
6 alternatieve microfoons
USB-interface –PC
Adaptieve echo-onderdrukking
Adaptieve menselijke stemtracking
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie
Audio Video Conferentie Systeem USB Draadloze Omnidirectionele Microfoon Conferentie Luidsprekertelefoon M6B-EX
Met de draadloze speakerphone TEVO-M6B-EX kunt u uw vergaderruimtes uitbreiden.
Met ingebouwd AI-spraakalgoritme en automatisch aanpassende opnametechnologie
Het kan automatisch het volume aanpassen om de eigen volumebalans te optimaliseren. Full-Duplex Audio & 360 graden Mics Array, speakerphone kan dual talk ondersteunen. Het is uitgerust met 6 zeer gevoelige MEMS digitale omnidirectionele microfoons om ervoor te zorgen dat iedereen gehoord wordt tijdens de teleconferentie.
TEVO-M6B-EXdraagbare speakerphone is compatibel met alle populaire apparaten, software, apps, enz. Dankzij de beamforming-technologie kan de M6B-EX de positie van de speaker nauwkeurig identificeren.
U kunt uw vergadering thuis, op kantoor of onderweg houden.

Audioconferentiesysteem:
Full-duplex audio en 360 graden microfoonarray;
Ingebouwde AI-spraakalgoritme en automatisch aanpassende opnametechnologie;
Uitgerust met 6 zeer gevoelige digitale MEMS omnidirectionele microfoons;
Eenvoudig plug&play met BT, USB en mini-jack voor mobiele apparaten;
Gebruiksvriendelijke functies, waaronder een knop om de microfoon te dempen, en bediening van gesprekken en volume;


Beste conferentiesprekers voor een computer
| Specificaties Bluetooth-luidsprekertelefoontechnologie TEVO-M6B/TEVO-M6B-EX | |
| Artikelnaam | USB / Bluetooth-luidsprekertelefoon |
| Modelnr. | M6B / M6B-EX |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Batterij | 8000mAH (ingebouwde lithiumbatterij); Muziektijd (tot 13 uur); Snelste oplaadtijd: 3 uur; Normale oplaadtijd tot: 6 uur (Ondersteunt PD2.0/3.0-opladen, met maximaal vermogen tot 18W) |
| Verbindingstype | USB/Bluetooth/Draadloos/3,5 mm-aansluiting (versie met daisy-chain heeft 2x3,5 mm-aansluiting) |
| Vergaderruimte Grootte | 15-30㎡ |
| Ontmoeting met | Maximaal 15 deelnemers |
| Ophaalbereik | 6 meter (19,68 voet) |
| Microfoons | Ingebouwde 8x microfoons |
| Microfoontype | Omnidirectioneel (360 graden opnamebereik) |
| Gevoeligheid van de microfoon | -38dBFS |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Volledige duplex-audio | Ja |
| AEC | Ja |
| Frequentiebereik | 100Hz tot 20kHz |
| Spreker | 5W/110dB |
| Interface | 1 x Type-C, 1x 3,5 mm audiopoort, 2x 3,5 mm poort voor uitbreidingsmicrofoons |
| Systeemvereisten | Windows 7/8/10 of hoger, MacOS 10.7 of hoger, Chrome OS V29.01547 of hoger |
| Applicatieondersteuning | Software: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, Xsplit, etc. |
| Werktemperatuur | 0 graad -50 graad |
| Opslagtemperatuur | -10 graad -+60 graad |
| Werkvochtigheid | 20%-85% RV (niet-condenserend) |
| Stroomvoorziening | USB: 5V DC @ 3A Maximaal of 9V DC @ 2A Maximaal |
| Productgrootte | 143mm*143mm*75mm/261*191*126mm (voor/na verpakking) |
| Productgewicht | 1,02 kg / 1,67 kg (netto/brutogewicht) (inclusief uitbreidingsmicrofoons) |
| Uitbreidingsmicrofoons | |
| Artikelnaam | Microfoon |
| Interface | 1x3,5mm-aansluiting |
| Ophaalbereik | 3 meter |
| Productgrootte | 73,7*74*20mm (nettogewicht) |
| Productgewicht | 95,5 g (nettogewicht) |
Waarom zou u voor ons kiezen?
1. De minimale bestelhoeveelheid is 1 eenheid.
2. Wij accepteren OEM- en ODM-bestellingen.
3. Wij verzenden de monsterbestelling zodra wij de betaling hebben ontvangen.
4. 3 jaar garantietijd. Lage reparatiesnelheid is onze beste beloning in de afgelopen dagen.
5. After Sale-systeem dat ervoor zorgt dat problemen snel worden opgelost als ze zich voordoen.
6. 14 jaar professionele leverancier van videoconferenties met superieure kwaliteit en concurrerende prijzen.
7. Onze QS-afdeling controleert de videoconferentiecamera en de speakerphone één voor één zorgvuldig voordat ze worden verzonden.
SZ Tenveo Video Technologie Co,.ltd
Toevoegen: B-8th Floor, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., ShenZhen, China
+86 134 7469 0572 | WhatsApp
levend:956467630_1| Skype
+86 135 5233 5495 | WeChat
E-mailadres:Sales09@tenveo.com | www.tenveo-video-conference.com
Populaire tags: beste conferentieluidsprekers voor een computer, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China








