USB 4K-webcam met ingebouwde microfoon
Model:TEVO-VA4K
2,2 mm groothoeklens
Compact alles-in-één ontwerp
Plug & Play USB-connectiviteit
1/2.3 CMOS-sensor (SONY IMX377)
11,10 megapixels
Ai Auto Framing op 2K-resolutie, blijf de spreker volgen en erop focussen
Beeldkwaliteit 4K (3840 x 2880), 2K (2560*1440), 1080P (1920*1080)
Ingebouwde 1 omnidirectionele microfoon en 1 luidspreker
124 graden breed gezichtsveld zonder vervorming
Compatibel met elke videoconferentiesoftwaretoepassing en cloudservice
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie
Tenveo VA4K 11MP 4K-webcamAi Auto Framing op 2K 124 graden FOV USB Type-C met microfoon en luidspreker Living Broadcast Videobellen Conferentie PC Web












Tenveo VA4K is een Conference Cam die is ontworpen voor Huddle rooms en kleine vergaderruimtes. Met 1/2.3 CMOS-sensor (SONY IMX377), 2.2mm lens, 124 graden ultra-breed gezichtsveld, maakt VA4K iedereen in de vergaderruimte duidelijk zichtbaar. 4K UHD optische lens brengt buitengewone videokwaliteit om face-to-face samenwerking te verbeteren. Geïntegreerde audio is geoptimaliseerd voor kleine ruimtes en levert een uitzonderlijke geluidservaring. De Omni-directionele microfoon en luidspreker zorgen ervoor dat het geluid net zo geweldig is als het eruitziet. Met een compact alles-in-één ontwerp, USB plug-and-play en werkt eenvoudig met elke videoconferentiesoftwaretoepassing en cloudservices.
| Model | TEVO-VA4k |
| Naam | Audio en video allemaal in één webcam |
| Beeldsensor | 1/2.3 CMOS-sensor (SONY IMX377) |
| Lens | 2,2 mm brede kijkhoek |
| Effectieve pixel | 11,10 megapixels |
| Zoom | Vaste focus |
| Interface | Micro-USB2.0 |
| Videocompressieformaat | MJPEG,YUV |
| Oplossing | 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Gezichtsveld | Diagonaal: 124 graden, Horizontaal: 112 graden, Verticaal: 82 graden |
| Minimale verlichting | 350Lux |
| Stroomvoorziening | USB-voeding, 5V, 70mA |
| Microfoon | Ingebouwde 2 omnidirectionele microfoons |
| Spreker | Ingebouwde 2 luidsprekers |
| MOD | 50cm |
| Witbalans | Auto |
| FPS | Maximaal 30 fps (MJPG) |
| Kabellengte | 3m |
| Ondersteuningssysteem | Windows:10, 8.1, 8, 7 en macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Compatibele software | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Ga naar vergadering etc. |
| Accessoires | USB-kabel, Gebruiksaanwijzing |
| Stroomverbruik | 2w |
| Luidsprekerfrequentie | 20Hz-20KHz |
| Impedantie | 4Ω |
| Maximale output | 85dB |
| Richting van de microfoon | Omnidirectioneel |
| Gevoeligheid | -33dBFS |
| Microfoonfrequentie | 20Hz-20KHz |
| Bereik van radio's | 3m |
| Productgrootte | 262(B)×85,5(D)×110(H)mm |
| Productgewicht | 0.33 g |
Populaire tags: usb 4k webcam met ingebouwde microfoon, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China
Misschien vind je dit ook leuk
-

Plug-and-play-luidsprekertelefoon voor desktopvideoc...
-

20x optische zoom ptz 1080i fabrikanten
-

Videoconferentiecamera met autofocus
-

TEVO-VHD12U en TEVO-M3B HDMI USB-camera 12x zoom PTZ...
-

PTZ-videocamera met 20x optische zoom voor livestrea...
-

TEVO-VA300B All in One EPTZ Webcam ConferenceCam voo...





