20x optische zoom FHD kerkcamera met HDMI USB
Modelnummer:TEVO-VL20H
* 1/2,8 ''SONY CMOS-sensor
* 1080P bij 60 fps
* 20x optische zoom met gezichtsveld van 60 graden
* USB HDMI-video-uitgangen
* RS232/RS485 voor joystickcontroller
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie
Tenveo VLoop 20X optische zoom FHD kerkcamera PTZ-streamingcamera met HDMI USB


De kerkcamera legt elk moment vast in verbluffende helderheid 1080p 60fps

DeKerkcameraMet USB3.0 HDMI-video-uitgangen, eenvoudig te gebruiken. en met RS232/RS485-poorten, eenvoudig te bedienen op afstand


Universele compatibiliteit

Ondersteuning voor plaatsing op een bureau, plafondmontage, wandmontage en statiefmontage (omgekeerd monteerbaar)


| Modelnr. | TEVO-VL20H |
| Beeldsensor | 1/2,8''SONY CMOS |
| Effectieve pixels | 2,38 megapixel |
| Videoformaat | 1080p bij 60/50/30/25fps, 720p bij 60/50/30/25fps |
| Optische zoom | 20x optische zoom |
| Lens | F1.8-3.9 |
| Opening | f=5.9-94.4mm |
| Horizontale hoek | 52,1 graden (W) -3,4 graden (T) |
| Verticale hoek | 29,3 graden (W)-1,9 graden (T) |
| Diagonale hoek | 59,8 graden (W)-3,9 graden (T) |
| Tegenlichtcompensatie | Steun |
| SNR | >50dB |
| Focus | Automatisch / Handmatig |
| Digitale ruisonderdrukking | 2D- en 3D-ruisonderdrukking |
| Blootstelling | Automatisch / Handmatig |
| Video-interfaces | HDMI, USB3.0C |
| Videocompressieformaat | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Controleprotocol | VISCA/Pelco-D/Pelco-P; Baudsnelheid: 38400/9600/4800/2400 |
| Controle-interface | RS232 (alleen ingang), RS485, USB3.0 C (UVC1.1) |
| Pan/tilt-rotatie | ±175 graden, -90 graden -+90 graden |
| Snelheid panregeling | 0.1 -80 graad/sec |
| Snelheid kantelcontrole | 0.1 -60 graad/sec |
| Voorkeuzenummer | De gebruiker kan maximaal 255 presets instellen (10 presets via IR-afstandsbediening) |
| Besturingssystemen | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS™ 10.10 of hoger, Linux (vereist om UVC te ondersteunen.) |
| Ingangsspanning | Gelijkstroom 12V |
| Ingangsstroom | 2,0A (max.) |
| Stroomverbruik | 13 W (max.) |
| Bewaar temperatuur | -20 graden tot 60 graden |
| Vochtigheid opslaan | 20%-90% RV |
| Werktemperatuur | 0 graden tot 40 graden |
| Werkvochtigheid | 20%-80% RV |
| Afmeting (B*H*D) | 171,6*192,6*171,6mm/260*217*197mm (vóór/na verpakking) |
| N.W. / G.W. | 1,35 kg/2,05 kg (netto-/brutogewicht) |
| Accessoire | 1 x camera; 1 x USB-kabel; 1 x voedingsadapter; 1x IR-afstandsbediening; 1 x muurbevestiging; 1x Handleiding |
| Fabrieksgarantie | 3 jaar standaard garantie op onderdelen en arbeid |
Populaire tags: 20x optische zoom fhd kerkcamera met hdmi usb, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China








