AI Auto Tracking 30X 1080P 60FPS PTZ-camera NDI SDI/LAN/HDMI/USB3.0
Model:TEVO-VHD630A NDI
* 1/2,8 ''SONY CMOS, 2,07 megapixel, kristalheldere HD1080P bij 60 fps videokwaliteit
* Brede kijkhoek van 70 graden + 30x optische zoom-geschikt voor middelgrote tot grote kamers
* NDI + POE ondersteund
* Nauwkeurige, soepele en stille PTZ-beweging (pan: 350 graden, kantelen: 180 graden)
* 2D- en 3D NR voor de beste videokwaliteit bij verschillende lichtomstandigheden
* USB/HDM1/SDI/RJ45 video-uitgangen
* Ondersteunt live streaming op Facebook en Youtube, werkt ook goed met vMix, OBS
* Ondersteuning van bedieningsterminals zoals joysticktoetsenbord (RS232, RS485) en IR-afstandsbediening
* Ondersteuning voor plafondmontage, wandmontage en statiefmontage (omgekeerd monteerbaar)
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie

Tenveo geüpgradede NDI SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI-Tracking 30X 1080P 60FPS PTZ-camerais ideaal voor het vastleggen en streamen van kerkdiensten, aanbiddingsevenementen, overheidsactiviteiten, conferenties, liveconcerten, productlancering, studiostreaming en live-uitzendingen.

Belangrijkste kenmerken:
* 1/2,8''SONY CMOS, 2,07 megapixel, kristalheldere HD1080P@60fps videokwaliteit,
* Slim automatisch-Tracking en automatisch framen
* Geavanceerde 2D/3D-ruisonderdrukkingstechnologie vermindert de ruis verder en zorgt voor een hoge beeldhelderheid
* Gelijktijdige 3G-SDI, HDMI, USB, IP Streaming video-uitgang, eenvoudig voor professionele videoproductie
* Meerdere controleprotocollen en netwerkprotocollen
* Ondersteuning voor plafondmontage, wandmontage en statiefmontage (omgekeerd monteerbaar)

Gemakkelijke voorinstelling
Ga naar vooraf ingestelde posities (10 voorinstellingen via IR-afstandsbediening, 255 via PELCO, 64 via VISCA) voor een close--opname. Zorg voor een RS485- en RS232-interface voor toetsenbordbediening.

Universele compatibiliteit
Werkt met de meeste software voor videoconferenties en livestreaming, zoals Zoom, Skype, OBS, Facebook Live, WebEx, polycom, Microsoft Lync, Cisco en BlueJeans, enz.

Andere controlemethode
Gelijktijdige USB-, HDMI-, 3G-SDI- en IP/NDI-video-uitgangen. RS232/RS485/IR-afstandsbediening met meervoudige bediening en netwerkprotocol.

Meerdere installatie
Ondersteuning voor desktops, plafondmontage, wandmontage en statiefmontage (omgekeerd monteerbaar).

| Modelnr. | TEVO-VHD630A NDI |
| Sensor | 1/2.8'' |
| Effectieve pixels | 2,07 MP |
| Videosignalen | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zoom | 30x optische zoom |
| Lens | f=4.6mm ~ 138 mm |
| Opening | F1.8 ~ F3.6 |
| Horizontale hoek | 62,3 graden ~ 2,31 graden |
| Verticale hoek | 36,1 graad ~ 1,29 graad |
| Diagonale hoek | 69,5 graden ~ 2,63 graden |
| Digitale zoom | 8X |
| Video-uitvoer | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signaal standaard | NTSC/PAL |
| Controle-interface | RS232, RS485, USB, NET |
| Sluiter | 1/30s ~ 1/10000s |
| Witbalans | Automatisch, Binnen, Buiten, Eén druk op de knop, Handmatig, VAR |
| Tegenlichtcompensatie | Steun |
| Digitale ruisonderdrukking | 2D- en 3D digitale ruisonderdrukking |
| Baudsnelheid | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Controleprotocol | VISCA, Pelco-D,Pelco-P |
| USB-protocol | UVC 1.1 |
| Minimale verlichting | 0,5 lux @ (F1.8, AGC AAN) |
| SNR | Groter dan of gelijk aan 50dB |
| Horizontale rotatie | 350 graden (±175 graden) 0,1 graden/s-100 graden/s |
| Verticale rotatie | 180 graden (±90 graden) 0,1 graden /s-80 graden s |
| H & V-flip | Steun |
| Beeld bevriezen | Steun |
| PoE | Steun |
| Aantal voorinstellingen | 255 |
| Vooraf ingestelde nauwkeurigheid | 0,1 graad |
| IPC-functies | |
| Videocoderingsformaat | H.264/H.265/MJPG |
| Videostream | Hoofdstream, substream |
| Hoofdstroomresolutie | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540, enz. |
| Substreamresolutie | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408, enz. |
| Videobitsnelheid | 32 Kbps ~ 102.400 Kbps |
| Type bitsnelheid | Variabel tarief, vast tarief |
| Framesnelheid | 50 Hz: 1 fps ~ 50 fps, 60 Hz: 1 fps ~ 60 fps |
| Audiocompressie | AAC |
| Audio-bitsnelheid | 96 Kbps, 128 Kbps, 256 Kbps |
| Netwerkprotocol | NDI |HX2,SRT,TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, Onvif, DHCP, Multicast, enz. |
| Invoer/uitvoerinterface | |
| HD-uitvoer | 1xHDMI 1x3G-SDI: BNC-type, 800 mVp-p, 75Ω, volgens SMPTE 424M-standaard |
| LAN | 1xRJ45: 10M/100M Ethernet-interface, PoE (802.3af) |
| Audio-interface | 1-kanaals: 3,5 mm audio-interface, lijningang 1-kanaals: 3,5 mm audio-interface, lijnuitgang |
| USB | 1xUSB3.0: Type B vrouwelijke aansluiting |
| Communicatie-interface | 1xRS232 In: 8-pins min. DIN, maximale afstand: 30 m, protocol: VISCA/Pelco-D/Pelco-P 1xRS232 Uit: 8-pins Min DIN, maximale afstand: 30 m, Protocol: alleen VISCA-netwerkgebruik 1xRS485: 2-pins Phoenix-poort, maximale afstand: 1200 m, protocol: VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| Stroomaansluiting | JEITA-type (DC IN 12V) |
| Algemene specificatie | |
| Voeding | Gelijkstroom 12V/2A |
| Stroomverbruik | 12W |
| Productgrootte | 247,1*152*169,6mm/285*217*197mm (vóór/na verpakking) |
| Productgewicht | 1,37kg/2,45kg (netto/brutogewicht) |
Populaire tags: ai auto tracking 30x 1080p 60fps ptz-camera ndi sdi/lan/hdmi/usb3.0, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China





