20x zoom automatische tracking PTZ-camera met NDI POE en USB HDMI SDI LAN
Model:TEVO-VHD20NDI
20X optische zoom
3G-SDI, HDMI,USB,IP-video-uitvoer
POE NDI ondersteund
RS-232,RS-422,RS-485,IR-afstandsbediening
Pannen: 0-360 graden Kantelen: -90 graden ~90 graden
1/2,8 inch hoge kwaliteit, 2,07 MP CMOS-sensor
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie

Tenveo AI Auto Tracking 3G-SDI/HDMI/USB3.0/LAN PoE 20X optische zoom+8X digitale zoom FHD 1080P 60FPS PTZ-camerais de perfecte keuze voor het vastleggen en streamen van kerkdiensten, aanbiddingsevenementen, overheidsactiviteiten, conferenties, liveconcerten, productlanceringen, studiostreaming en live-uitzendingen.

Belangrijkste kenmerken:
* 1/2,8''SONY CMOS, 2,07 megapixel, kristalheldere HD1080P@60fps videokwaliteit,
* Slim automatisch-Tracking en automatisch framen
* Geavanceerde 2D/3D-ruisonderdrukkingstechnologie vermindert de ruis verder en zorgt voor een hoge beeldhelderheid
* Gelijktijdige 3G-SDI, HDMI, USB, IP Streaming video-uitgang, eenvoudig voor professionele videoproductie
* Meerdere controleprotocollen en netwerkprotocollen
* Ondersteuning voor plafondmontage, wandmontage en statiefmontage (omgekeerd monteerbaar)

Gemakkelijke voorinstelling
Ga naar vooraf ingestelde posities (10 voorinstellingen via IR-afstandsbediening, 255 via PELCO, 64 via VISCA) voor een close--opname. Zorg voor een RS485- en RS232-interface voor toetsenbordbediening.

Universele compatibiliteit
Werkt met de meeste software voor videoconferenties en livestreaming, zoals Zoom, Skype, OBS, Facebook Live, WebEx, polycom, Microsoft Lync, Cisco en BlueJeans, enz.

Andere controlemethode
Gelijktijdige USB-, HDMI-, 3G-SDI- en IP/NDI-video-uitgangen. RS232/RS485/IR-afstandsbediening met meervoudige bediening en netwerkprotocol.

Meerdere installatie
Ondersteuning voor desktops, plafondmontage, wandmontage en statiefmontage (omgekeerd monteerbaar).

| Modelnr. | TEVO-VHD620A NDI |
| Sensor | 1/2.8'' |
| Effectieve pixels | 2,07 MP |
| Videosignalen | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zoom | 20x optische zoom |
| Lens | f=4.6mm ~ 92 mm |
| Opening | F1.8 ~ F3.6 |
| Horizontale hoek | 62,3 graden ~ 3,46 graden |
| Verticale hoek | 36,1 graden ~ 1,92 graden |
| Diagonale hoek | 69,5 graden ~ 3,86 graden |
| Digitale zoom | 8X |
| Video-uitvoer | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signaal standaard | NTSC/PAL |
| Controle-interface | RS232, RS485, USB, NET |
| Sluiter | 1/30s ~ 1/10000s |
| Witbalans | Automatisch, Binnen, Buiten, Eén druk op de knop, Handmatig, VAR |
| Tegenlichtcompensatie | Steun |
| Digitale ruisonderdrukking | 2D- en 3D digitale ruisonderdrukking |
| Baudsnelheid | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Controleprotocol | VISCA, Pelco-D,Pelco-P |
| USB-protocol | UVC 1.1 |
| Minimale verlichting | 0,5 lux @ (F1.8, AGC AAN) |
| SNR | Groter dan of gelijk aan 50dB |
| Horizontale rotatie | 350 graden (±175 graden) 0,1 graden/s-100 graden/s |
| Verticale rotatie | 180 graden (±90 graden) 0,1 graden /s-80 graden s |
| H & V-flip | Steun |
| Beeld bevriezen | Steun |
| PoE | Steun |
| Aantal voorinstellingen | 255 |
| Vooraf ingestelde nauwkeurigheid | 0,1 graad |
| IPC-functies | |
| Videocoderingsformaat | H.264/H.265/MJPG |
| Videostream | Hoofdstream, substream |
| Hoofdstroomresolutie | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540, enz. |
| Substreamresolutie | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408, enz. |
| Videobitsnelheid | 32 Kbps ~ 102.400 Kbps |
| Type bitsnelheid | Variabel tarief, vast tarief |
| Framesnelheid | 50 Hz: 1 fps ~ 50 fps, 60 Hz: 1 fps ~ 60 fps |
| Audiocompressie | AAC |
| Audio-bitsnelheid | 96 Kbps, 128 Kbps, 256 Kbps |
| Netwerkprotocol | NDI |HX2,SRT,TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, Onvif, DHCP, Multicast, enz. |
| Invoer/uitvoerinterface | |
| HD-uitvoer | 1xHDMI 1x3G-SDI: BNC-type, 800 mVp-p, 75Ω, volgens SMPTE 424M-standaard |
| LAN | 1xRJ45: 10M/100M Ethernet-interface, PoE (802.3af) |
| Audio-interface | 1-kanaals: 3,5 mm audio-interface, lijningang 1-kanaals: 3,5 mm audio-interface, lijnuitgang |
| USB | 1xUSB3.0: Type B vrouwelijke aansluiting |
| Communicatie-interface | 1xRS232 In: 8-pins min. DIN, maximale afstand: 30 m, protocol: VISCA/Pelco-D/Pelco-P 1xRS232 Uit: 8-pins Min DIN, maximale afstand: 30 m, Protocol: alleen VISCA-netwerkgebruik 1xRS485: 2-pins Phoenix-poort, maximale afstand: 1200 m, protocol: VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| Stroomaansluiting | JEITA-type (DC IN 12V) |
| Algemene specificatie | |
| Voeding | Gelijkstroom 12V/2A |
| Stroomverbruik | 12W |
| Productgrootte | 247,1*152*169,6mm/285*217*197mm (vóór/na verpakking) |
| Productgewicht | 1,37kg/2,45kg (netto/brutogewicht) |
Populaire tags: 20x zoom automatische tracking ptz-camera met ndi poe & usb hdmi sdi lan, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China





