USB HDMI Meeting Room Camera 11x optische zoom
Model nr .:Tevo-VL11H
* 1/2.8''Sony CMOS -sensor
* 1080p@60fps
* 11x optische zoom met 62,8 graden FOV
* USB HDMI -video -uitgangen
* Rs232/rs485 voor joystickcontroller
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie
Tenveo VLOOP USB3. 0/Hdmi 11x Optical Zoom FHD 1080P 60FPS PTZ Conference Camera

De camera van de vergaderruimte van de conferentie legt elk Momnet vast in de prachtige duidelijkheid 1080p 60 fps

De conferentie -vergaderruimte camera met USB3. 0 HDMI -video -uitgangen, gemakkelijk te gebruiken. en met RS232/RS485 -poorten, gemakkelijk voor afstandsbediening


Universele compatibiliteit

Ondersteuning van de bureaubladplaatsing, plafondbevestiging, wandbevestiging en statiefbevestiging (omgekeerde mountable)


| Model nr. | TEVO-VL11H |
| Beeldsensor | 1/2.8''Sony CMOS |
| Effectieve pixels | 2.38 Mega pixel |
| Videoformaat | 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Optische zoom | 10x optische zoom |
| Lens | F1.8-2.6 |
| Opening | f =5. 76-46. 09mm |
| Horizontale hoek | 54.7 graad (w) -6. 8 graad (t) |
| Verticale hoek | 30.8 graden (w) -3. 8 graad (t) |
| Diagonale hoek | 62.8 graden (w) -7. 8 graad (t) |
| Achtergrondverlichting compensatie | Steun |
| SNR | >50DB |
| Focus | Auto / handleiding |
| Digitale ruisreductie | 2D & 3D -ruisreductie |
| Blootstelling | Auto / handleiding |
| Video -interfaces | Hdmi, USB3. 0 c |
| Videocompressieformaat | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Controleprotocol | Visca/Pelco-D/Pelco-P; Baud -tarief: 38400/9600/4800/2400 |
| Besturingsinterface | RS232 (alleen invoer), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1) |
| Pan/tilt rotatie | ± 175 graden, -90 graad -+90 diploma |
| Panregelingsnelheid | 0. 1 -80 graad /sec |
| Kantelbesturingssnelheid | 0. 1 -60 graad /sec |
| Vooraf ingestelde nummer | Gebruiker kan maximaal 255 voorinstellingen instellen (10 voorinstellingen door IR -afstandsbediening) |
| Operatiesystemen | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 of hoger, Linux (vereist om UVC te ondersteunen.) |
| Invoerspanning | DC 12V |
| Invoerstroom | 2. 0 a (max.) |
| Stroomverbruik | 13W (max.) |
| Bewaar de temperatuur | -20 graad tot 60 graden |
| De luchtvochtigheid bewaren | 20% -90% RH |
| Werktemperatuur | 0 graad tot 40 graden |
| Werkvochtigheid | 20% -80% RH |
| Dimensie (W*H*D) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (vóór/ na verpakking) |
| N.W. / G.W. | 1,35 kg/ 2.05 kg (netto/ bruto gewicht) |
| Accessoires | 1 x camera; 1 x USB -kabel; 1 x Power Adapter; 1x ir afstandsbediening; 1 x wandbevestiging; 1 x Handmatig |
| Mfg. Garantie | 3 jaar standaard onderdelen en arbeidsgarantie |
Populaire tags: USB HDMI Meeting Room Camera 11x optische zoom, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China









