Audio en video in één webcam TEVO-VA200Pro
Aug 11, 2020


| Model | TEVO-VA200 Pro |
| Naam | Audio en video in één webcam |
| Beeldsensor | 1 / 2.7 CMOS-sensor (OV2710) |
| Lens | 2,2 mm brede kijkhoek |
| Effectieve pixel | 2,10 megapixel |
| Zoom | Vaste focus |
| Koppel | Micro-USB2.0 |
| Video compressie formaat | MJPEG, YUV |
| Resolutie | 1920×1080 |
| Horizontale kijkhoek | 112° |
| Minimale verlichting | 350Lux |
| Stroomvoorziening | USB-voeding, 5V, 70mA |
| Microfoon | Ingebouwde 2 omnidirectionele microfoons |
| Spreker | Ingebouwde 2 luidsprekers |
| MOD | 50 cm |
| Witbalans | Auto |
| FPS | Max. 30 fps (MJPG) |
| Kabellengte | 3m |
| Ondersteuningssysteem | Windows: 10, 8.1, 8, 7 en macOS 10.12 ~ 10.14 、 OS X 10.8 ~ 10.11 、 Mac OS X10.0 ~ 10.7 |
| Compatibele software | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Ga naar Meeting enz |
| Accessoires | USB-kabel, gebruikershandleiding |
| Energieverbruik | 2w |
| Luidsprekerfrequentie | 20Hz ~ 20KHz |
| Impedantie | 4Ω |
| Maximale output | 85dB |
| Richting van microfoon | Omnidirectioneel |
| Gevoeligheid | -33dBFS |
| Microfoon frequentie | 20Hz ~ 20KHz |
| Bereik ophalen (radio's) | 3m |
| Product grootte | 262 (B) × 85,5 (D) × 110 (H) mm |
| Productgewicht | 0.33 g |





