High Definition videocamera TEVO-V1080
Mar 24, 2017
Product detail
Model NO .: TEVO-V1080
Type: Video Conferencing System
Video: Video
Trademark: Tenveo
Specificatie: CE, FCC, RoHS
Origin: Shenzhen
1 TEVO-V1080 vaste focus is, vooral geschikt voor kleine en middelgrote conferentieruimte, klaslokaal en etc
2 Ook een perfecte beeldkwaliteit bij weinig verlichting omgeving, in het bijzonder geschikt voor de verlichting van de algemene situatie kan bieden.
3 De maximale resolutie te bereiken 1920 * 1080, kan maximaal vermogen beeldfrequentie bereiken 30f / s, garanderen een hoge definitie, op hetzelfde moment, kan ook de vraag van de vlotheid van het beeld te voldoen.
4 De signaal-ruisverhouding van de camera video rechtstreeks de beeldcompressie code doelmatigheid van de High Definition videoconferentie televisie terminal beïnvloeden. De TEVO-V1080 toepassing nosie reductie algoritme, gebaseerd op bewegingsschatting, met behulp van een nieuwe generatie van ruis sensoren, het lawaai effectief verminderen.
5 Tevo-108 met behulp van de meest geavanceerde CMOS-sensor die kunnen ondersteunen WDR (breed dynamisch bereik), kunnen duidelijk vastleggen beeldvorming van de scène onder de sterke licht en donker contrast van het milieu, zoals de backlight.
6 Tevo-1080 verschaffen VISCA, PELCO-D
7 Infrarood afstandsbediening signaaltransmissie functie. Tevo-1080 kan kunnen ontvangen, behalve zijn eigen specifieke afstandsbedieningssignaal, ook de afstandsbediening signaal van de gebruiker, stuurt het signaal naar de videoconferentie terminal throuth de VISCA IN-poort.
| Productspecificatie | |
| Video formaat | 1080p / |
| Baud Rate | 9600/4800 bps |
| sensor type | CMOS, 1 / 2.7inch |
| sensor pixel | 2.1million |
| Video uitgang | USB2.0 |
| signaalsysteem | 1080P () 720P (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| controle terminal | USB, RS232C, RS485 (bidirectioneel) |
| witbalans | Auto / Manual |
| tegenlichtcompensatie | Ondersteuning |
| Baud Rate | 9600/4800 bps |
| Pan bewegingssnelheid | 1-280 ° / S |
| Tilt bewegingssnelheid | 1-100 ° / S |
| Pan bewegingsbereik | 360 ° |
| Pan scan automatisch | ondersteuning |
| Boundary scan | 0-35 ° |
| Afstandsbediening | IR draadloze afstandsbediening P / T |
| protocoltype | VISCA, Pelco-D, Pelco-P |
| Oplader | DC12V / 2.0A |
| Vermogensdissipatie | 12W |
| grootte | 240 x 95 x 145 mm / 330 x 285 x 130 mm (voor / na verpakking) |
| kleur | Zilver zwart |
| gewicht | 600g / 1.66kg (voor / na verpakking) |
| Werktemperatuur | 0-50 ℃ |
Voeg .: Room511-514, Fengtian New tech gebouw, North Xuegang Road, Longhua nieuwe dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
Wechat: 13657740706





