TEVO-HD9618 HD 1080P Video Conference PTZ Web Camera met HD-SDI HDMI-DVI-uitgang
Mar 24, 2017
Model NO .: TEVO-HD9618
Video: Video
Communicatie: Vast
OEM: ODM
Sensor: 1 / 2.8" Exmor CMOS
Lens: 18 x optische zoom, 12 x digitale zoom
Ingebouwde Video Output: HDMI, 3G-SDI, YPbPr, CVBS, DVI-I
Taal: Engels of als op maat
Trademark: púas of op maat gemaakte
Specificatie: 220x160x160mm
HS Code: 8525
Type: Video Conferencing System
Samenstelling: CMOS
Kleur: Zwart
Levertijd: 3 dagen na betaling
Effectieve Pixels: 3,27 megapixels
Signaal Systeem: 1080 60p / 50p
Camera Control Interface: RS-232C / RS-422
OSD: Ja
Transport Pakket: Neutraal pakket of als Customized
Oorsprong: China
Productoverzicht:
TEVO-HD9618 is ons merk hoog intelligente HD videoconferentie camera, met een module, 3.27MP afbeelding met hoge resolutie leveren. Alle camera-instellingen en pan / tilt / remote zoom communicatie met hoge snelheid controle. Unieke gepatenteerde auto flip-technologie (desktop of plafondmontage), met 255 presets, multifunctionele PTZ setting. RS232 en RS422 afstandsbediening (VISCA, PELCO P / D protocol) interface.
Application Field:
TENVEO HD videoconferentie-camera is op grote schaal gebruikt in video-conferencing, conferentieruimte, telepresence, meerpartijenstelsel conferentie, afstandsonderwijs, onderwijsinstellingen, corporate training, zakelijke bijeenkomst, overheid, telegeneeskunde, huisvesting van aanbidding, internet communicatie, bewaking, rechtszalen enz.
Producteigenschappen:
1. Full HD 1080P 50/60
2. 240 keer variabele zoomfactor (20 x optische zoom met 12 x digitale zoom)
3. 1 / 2,8" Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G-SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI output beeld tegelijkertijd
5. HD & SD signaal simultaan
6. VISCA en PELCO P / D protocol ondersteund
7. Een afstandsbediening met vier camera
8. Hoge-end legering bodem, verlagen temperatuur van camera, zorgen beelduitvoer gestaag
9. Ingebouwde RJ45 toegang tot internet, ondersteuning 10M / 100 internet
10. 255 presets posities via PC of keyboard controller, 254 adressen worden ingesteld, automatisch te identificeren
11. Multi bestrijdingsmethoden beschikbaar, ondersteuning RS232 / 485 seriële controles, geen behoefte om codec te veranderen
12. Compatibel met de grote video-conferencing en lecture capture codec
Parameters van de technologie:
| MODEL | TEVO-HD9618 |
| Sensor | 1 / 2.8" CMOS Exmor |
| effectieve pixels | 2.1 |
| Video formaat | 1080P / 60, 1080P / 50, 1080P / 30, 1080P / 25, 1080I / 60, 1080I / 50, 720P / 60, 720P / 50, 720P / 30, 720P / 25 |
| ZOOM | 18x optische zoom |
| Iris | Auto / Manual |
| Hoek Field of View | 2.9 & # 176; (T) -55,4 & # 176; (W) |
| Focus | Auto / Handmatig / Push |
| Min. Verlichting | 0.5Lux / 0.095lux |
| Witbalans | Auto / Manual |
| S / N verhouding | & # 8805; 50dB |
| elektronische sluiter | 1-1 / 10000s |
| Digital Noise Reduction | 2D / 3D |
| Back-light Compensation | Aan uit |
| Vooraf ingesteld | 255 |
| Pan / Tilt Rotation Angle | Pan & # 177; 170 & # 176;, Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pan / Tilt Speed | 0,1-180 & # 176; (Pan), 0,1-120 & # 176; (Tilt) |
| controle Terminal | RS-232C / RS-422 |
| control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Video Output Interface | SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI, CVBS |
| De Temperatuur | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| macht | DC12V |
| Energieverbruik | 12W |
| Gewicht | 2.5kg |
| netwerk Parameter | |
| Network Video Coding | MJPEG, H.264 High Profile |
| Coding Standard | 1080P (1920 * 1080) met 30 frames / sec, 720P (1280 * 720) tot 30 frames / sec, D1 (720 * 576) tot 25 frames / sec |
| Network Protocol | L2TP, IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, QoS, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, SNMP, SIP, GB / T28181, ONVIF |
| audio stream | AAC-LC boardband audio codering, hoge geluidskwaliteit. |
| Netwerkinterface | Bulti-in RJ45 internettoegang, ondersteunen 10 M / 100 M Internet data |
Onze diensten:
1, Twee jaar garantie
2, OEM en ODM-diensten (taal, logo, verpakking ect beschikbaar)
3, Snelle levering (3-10 dagen na betaling ontvangen)
4, TT / Paypal aanvaardbaar
Tenveo Video Technology Co, Ltd werd opgericht in 2001, professionele fabrikant van videoconferentie camera, met CE, FCC, ISO9001: 2008 certificaat. We committeren aan hi-tech, van hoge kwaliteit en gehumaniseerde video conferencing oplossingen te leveren. OEM en ODM is beschikbaar.
Hopen samen met u!
Contact:
E-mail: sales02@tenveo.com
E-mail: sales02@tenveo.com
Facebook: Xiaoling Ning
Twitter: Kerry Ning
Skype: +8618677780472
Wat app: 86-18677780472
We kletsen: 18677780472
QQ: 936923808
Trade Manager: cn1520308805nqcx



