1080p30 2.1MP USB2.0 HD PTZ Video Conference Camera (TEVO-V1080)
Mar 24, 2017
Model NO .: TEVO-V1080
Video: Video
Kleur: Zilver
Levertijd: 2 dagen na betaling
Effectieve pixels: 2.1 megapixels
Signaal Systeem: 1080p / 30
Camera Control Interface: RS-232C / RS-422
Trademark: TEVO-V1080
Specificatie: 135 * 145 * 150
Type: Video Conferencing Camera
Sensor: 1 / 2.7" Exmor CMOS
Lens: Vaste
Ingebouwde Video Output: USB 2.0
Transport Package: Kleur doos met PE-schuim, Sterke Carton International Standaard Verpakking
Oorsprong: China
Productoverzicht:
TEVO-V1080 combineert 1080p high digitale video-uitgang met het gemak van de traditie USB 2.0, voorzien in een werkwijze voor de verkoop aan de economische videoconferentie te construeren. USB 2.0 videoconferentie camera met 2,1 MP kleur CMOS sensor uitvoerbeeld hoge resolutie beeldkwaliteit die te bereiken 1080P / 30 en 720p / 30 Ondersteuning RS232C en RS422 afstandsbediening (SONY VISCA, PELCO P / D protocol) interface voor alle instelmogelijkheden en pan / tilt / zoom remote snelle communicatie bediening, multifunctionele PTZ instelling.
Application Field:
TEVO-V1080 USB 2.0 HD-videoconferentie-camera biedt een ideale oplossing op maat voor externe video-conferentie, onderwijs op afstand, remote medische en Internet communicatie en ga zo maar door, van open werkruimte voor particuliere kantoorruimte en vergaderruimte. Deze camera, met een hoge kwaliteit, zal uw exclusieve keuze.
Producteigenschappen:
Goedkeuring 2.1 MP effectieve pixels, 1 / 2,7" CMOS Exmor
Video Formaat: 1080p / 30 720P / 30
USB 2.0-interface, eenvoudige installatie en bediening
USB2.0-interface, de toegang tot PTZ en ZOOM controle
Internationaal baanbrekende ultra-stille motor technologie, waardoor PTZ zet in stilte
128 presets en 255 adres cascades extensie protocol
Domestic Initiative VISCA en Pelco P / D-protocol automatisch identificatie-technologie, geen behoefte aan code of menu te wijzigen
Original ontworpen auto flip-technologie (desktop / plafondmontage)
Parameters van de technologie:
| MODEL | Tevo-v1080 |
| Sensor | 1 / 2.7 & # 8243; HD kleur CMOS |
| effectieve pixels | 2.1MP |
| Video formaat | 1080P30,720P30 |
| ZOOM | Fixed Focus |
| Iris | Auto / Manual |
| Hoek Field of View | 120 & # 176; (W) |
| Focus | Auto / Handmatig / Push |
| Min. Verlichting | 5.0Lux bij F2.0 |
| Witbalans | Auto / Manual |
| S / N verhouding | & # 8805; 50dB |
| elektronische sluiter | 1-1 / 30s |
| Digital Noise Reduction | / |
| Back-light Compensation | Aan uit |
| Vooraf ingesteld | 255 |
| Pan / Tilt Rotation Angle | Pan 360,, Til -45 ~ 90; |
| Pan / Tilt Speed | 1-280 ° / S (Pan), 1-100 ° / S (Tilt) |
| controle Terminal | RS-232C / RS-422 |
| control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Video-uitgang | USB 2.0 |
| De Temperatuur | 0-50 ℃ |
| macht | DC12V |
| Energieverbruik | 12W |
| Gewicht | 1.66kg |
Dimensies:
Accessoires:
DC 12V adapter, IR-afstandsbediening, manual, RS-232C seriële lijn, USB 2.0 kabel (5 m), Ondersteuning en schroeven.
Voeg .: Room511-514, Fengtian New tech gebouw, North Xuegang Road, Longhua nieuwe dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239

