Full HD 1080P USB Video Conference Camera voor Meeting Room (TEVO-HD9620)
Mar 25, 2017
Model NO .: TEVO-HD9620
Video: Video
Kleur: Zilver
Levertijd: 2 dagen na betaling
Effectieve pixels: 2.1 megapixels
Signaal Systeem: 1080p / 30 720p / 30
Camera Control Interface: RS-232C / RS-422
Transport Package: webcam optische zoom Color doos met PE-schuim, Sterke Carton International Standard Packing
Oorsprong: China
Type: Video Conferencing System
Communicatie: Vast
Sensor: 1 / 2.8" Exmorcmos
Lens: 10 X Optisch
Ingebouwde Video Output: USB 2.0
Trademark: Tenveo
Specificatie: CE, FC, ISO9001: 2008
Productoverzicht:
TENVEO combineert 1080p high digitale video-uitgang met het gemak van de traditie USB 2.0 en biedt ideale video conference oplossing voor marketing. USB 2.0 videoconferentie camera met 2.1 MP kleur CMOS-sensor, output hoge resolutie beeldkwaliteit die oplopen tot 1080p / 30 en 720p / 30. Support RS232C en RS422 afstandsbediening (SONY VISCA, PELCO P / D protocol) interface voor camera-instellingen en pan / tilt / remote opnieuw snelle communicatie bediening, multifunctionele PTZ instelling.
Application Field:
TENVEO USB 2.0 HD-videoconferentie-camera biedt een ideale oplossing op maat voor externe video-conferentie, onderwijs op afstand, remote medische en Internet communicatie en ga zo maar door, van open werkruimte voor particuliere kantoorruimte en vergaderruimte.
Producteigenschappen:
1. De goedkeuring 2.1 MP effectieve pixels, 1 / 2,8" Exmor CMOS,
2. Video Formaat: 1080p / 30 720P / 30
3. USB 2.0-interface, eenvoudige installatie en bediening
4. USB2.0-interface, de toegang tot PTZ en ZOOM controle
5. Internationaal baanbrekende ultra-stille motor technologie, waardoor PTZ zet in stilte
6. 64 presets en 255 adres cascades toestelprotocol
7. eigen initiatief VISCA en PELCO P / D protocol automatisch identificatietechnologie, geen behoefte aan code of menu wijzigen
8. Original ontworpen auto flip-technologie (desktop / plafondmontage)
Parameters van de technologie:
| M ODEL | TEVO-HD9620 |
| Sensor | 1 / 2.8" CMOS Exmor |
| effectieve pixels | 2.1MP |
| Video formaat | 1080p30, 720p30 |
| ZOOM | 20 X optische 12x digitale zoom |
| Hoek Field of View | 355 ° |
| Focus | Auto / Manual |
| Min. Verlichting | 0.25Lux bij F1.2 |
| Witbalans | Auto / Manual |
| S / N verhouding | > 50dB |
| elektronische sluiter | 1 / 1-1 / 10,000s |
| Digital Noise Reduction | / |
| Back-light Compensation | Aan uit |
| Vooraf ingesteld | 64 |
| controle Terminal | RS-232C / RS-485 |
| control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Video-uitgang | USB 2.0 |
| De Temperatuur | 0-50 |
| macht | DC12V |
| Energieverbruik | 12W |
| Gewicht | 1.4kg |
Onze diensten:
1, 2 jaar garantie
2, OEM-diensten
3, snelle levering (2 dagen na betaling ontvangen)
4, TT / Paypal aanvaardbaar
TENCEO Industrial Co., Ltd werd opgericht in 2002, professionele fabrikant van videoconferentie camera, met CE, FCC, ISO9001: 2008 certificering. We committeren aan hi-tech, van hoge kwaliteit en gehumaniseerde video conferencing oplossingen te leveren. OEM is beschikbaar.
Hopen samen met u!
Voeg .: Room511-514, Fengtian New tech gebouw, North Xuegang Road, Longhua nieuwe dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
Whatsapp: 008613657740706
SKYPE:
Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
Wechat: 13657740706

