12x zoom 4K videoconferentiecamera met HDMI USB POE NDI
Modelnr.:TEVO-VL12U NDI
* 12x optische zoom
* Sony IMX415 1/2,8" CMOS-sensor, 8,29 megapixel
* UHD4K-beeldkwaliteit, brede kijkhoek
* HDMI USB, RJ45 video-uitgang (ondersteuning voor POE- en IP-streaming)
* Nauwkeurige, soepele en stille PTZ-beweging (pan: 350 graden, kantelen: 180 graden)
* 2D- en 3D NR voor de beste videokwaliteit bij verschillende lichtomstandigheden
* Voorinstelling: 10 via IR-afstandsbediening (256 via RS232)
* Ondersteuning van Visca-, Pelco-P- en Pelco-D-protocol, RS232/RS485/IP/IR-afstandsbediening
* Netwerkprotocol: NDI |HX2,SRT,TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, Onvif, DHCP, Multicast, enz.
* Ondersteuning voor desktopplaatsing, plafondmontage, wandmontage en statiefmontage (omgekeerd monteerbaar)
* Ondersteuning POE/NDI: kan video via één ethernetkabel voeden, bedienen, instellen en bekijken.
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie

De VL12U 4K-camera is uitgerust met POE, USB3.0, Sony-sensor, een echte 4K-lens, 12x optische zoom en een Ultra-HD-beeldsysteem. Het levert scherpe video, uitstekende kleuren en uitzonderlijke optische nauwkeurigheid. De ingebouwde-Al-technologie optimaliseert de lichtbalans om gezichten te benadrukken en natuurlijk-huidtinten weer te geven, zelfs bij weinig licht of tegenlicht. Bovendien kunt u dankzij de 12x optische zoom met een brede horizontale hoek van 70,82 graden gemakkelijk voldoen aan de behoeften van middelgrote tot grote-vergaderruimtes.





| Modelnr. | VL12U NDI |
| Beeldsensor | Sony IMX415 1/2,8" CMOS |
| Effectieve pixels | 8,29 MP, 16:9 |
| Videoformaat | HDMI(4KP@30/25fps,1080P@60/50/30/25fps,720P@60/50/30/25fps); USB3.0(3840*2160P@30fps,2560*1440P@30fps,1920*1080P@30fps,1280*72 0P@30fps,640*480P@30fps,320*240P@30fps;YUY2/NV12/H.264/H.265/MJPG) |
| Optische zoom | 12x zoomen |
| Lens | f=3.9-46.8mm |
| Opening | F1.6-F2.8 |
| Horizontale hoek | 70,82 graden (W)-6,48 graden (T) |
| Verticale hoek | 47,72 graden (W) -73,66 graden (T) |
| Diagonale hoek | 78,58 graden (W)-7,42 graden (T) |
| Tegenlichtcompensatie | Steun |
| SNR | >50 dB |
| Focus | Automatisch / Handmatig |
| Digitale ruisonderdrukking | 2D- en 3D-ruisonderdrukking |
| Blootstelling | Automatisch / Handmatig |
| Video-interfaces | HDMI, USB3.0 C, RJ45 |
| Videocompressieformaat | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| LAN | 10M/100M adaptieve Ethernet-poort; Ondersteuning POE IEEE802.3af |
| Netwerkprotocol | NDI|HX2,RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Ondersteuning van VISCA Over IP |
| Controleprotocol | VISCA/Pelco-D/Pelco-P; Baudsnelheid: 38400/9600/4800/2400 |
| Controle-interface | RS232 (alleen ingang), RS485, USB3.0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Pan/tilt-rotatie | ±175 graden, -90 graden-+90 graad |
| Snelheid panregeling | 0.1 -80 graad/sec |
| Snelheid kantelcontrole | 0.1 -60 graad/sec |
| Voorkeuzenummer | De gebruiker kan maximaal 255 voorinstellingen instellen (10 voorinstellingen via IR-afstandsbediening) |
| Besturingssystemen | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS™ 10.10 of hoger, Linux (vereist om UVC te ondersteunen.) |
| Ingangsspanning | Gelijkstroom 12V |
| Ingangsstroom | 2,0A (max.) |
| Stroomverbruik | 13 W (max.) |
| Bewaar temperatuur | -20 graden tot 60 graden |
| Vochtigheid opslaan | 20%-90% RV |
| Werktemperatuur | 0 graden tot 40 graden |
| Werkvochtigheid | 20%-80% RV |
| Afmeting (B*H*D) | 171,6*192,6*171,6mm/260*217*197mm (vóór/na verpakking) |
| N.W. / G.W. | 1,35 kg/2,05 kg (netto-/brutogewicht) |
| Accessoire | 1 x camera; 1 x USB-kabel; 1 x voedingsadapter; 1x IR-afstandsbediening; 1 x muurbevestiging; 1x Handleiding |
| Fabrieksgarantie | 3 jaar standaard garantie op onderdelen en arbeid |
Populaire tags: 12x zoom 4k videoconferentiecamera met hdmi usb poe ndi, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China
Misschien vind je dit ook leuk
-

Beste videowebcamera met 4K 30 fps voor Skype en vid...
-

4K USB 2.0 PTZ-videoconferentiecamera IR-afstandsbed...
-

4K-videoconferentiecamera Tele-vergaderoplossing
-

FHD 4K-webcam met ingebouwde-microfoon voor Skype
-

4x zoom EPTZ-webcamera USB2.0 Video-uitgang voor vid...
-

VA300C 4K EPTZ Webcam Conferentie Webcam USB voor Vm...






