4K live streaming NDI Camera 12x Conference Camera met HDMI USB IP -video -uitgangen
Model nr .:tevo-vl12u ndi
* 12x optische zoom
* Sony IMX 415 1/2.8 "CMOS -sensor, 8.29 Mega Pixel
* UHD4K -beeldkwaliteit, brede uitzichthoek
* HDMI USB, RJ45 Video -uitvoer (ondersteuning Poe & IP -streaming)
* Nauwkeurige, soepele en stille PTZ -beweging (PAN: 350 graden, kanteling: 180 graden)
* 2D en 3D NR voor de beste videokwaliteit in verschillende verlichtingsomstandigheden
* Preset: 10 via IR -externe instelling (256 via RS232)
* Ondersteuning Visca, Pelco-P en Pelco-D Protocol, RS232/RS485/IP/IR Remote Control
* Netwerkprotocol: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast, etc.
* Ondersteuning van de bureaubladplaatsing, plafondbevestiging, wandbevestiging en statiefbevestiging (omgekeerde mountable)
* Ondersteuning POE/NDI: kan Power, Control, Set Up en Preview Video over één Ethernet -kabel.
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie

VL12U 4K-camera is uitgerust met POE, USB3. 0, Sony-sensor, echt 4K-lens, 12x optische zoom en een ultra-HD-beeldsysteem. Het levert scherpe video, uitstekende kleur en uitzonderlijke optische nauwkeurigheid. De ingebouwde AL-technologie optimaliseert de lichtbalans om gezichten te benadrukken en natuurlijk ogende huidtinten te maken, zelfs in vage of achtergrondverlichting. Bovendien maakt 12x optische zoom met 70,82 graden breed horizontale hoek gemakkelijk mogelijk om gemakkelijk te voldoen aan de behoeften van middelgrote tot grote vergaderzalen.





| Model nr. | Vl12u ndi |
| Beeldsensor | Sony IMX 415 1/2.8 "CMOS |
| Effectieve pixels | 8.29mp, 16: 9 |
| Videoformaat | HDMI (4KP@30/25fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps); USB3. 0 (3840*2160p@30fps, 2560*1440p@30fps, 1920*1080p@30fps, 1280*720p@30fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps; yuy2/nv12/h.264/h.265/mpg) |
| Optische zoom | 12x zoom |
| Lens | f =3. 9-46. 8mm |
| Opening | F1.6-F2.8 |
| Horizontale hoek | 70.82 graden (w) -6. 48 graden (t) |
| Verticale hoek | 47.72 graden (w) -73. 66 graden (t) |
| Diagonale hoek | 78.58 graden (w) -7. 42 graden (t) |
| Achtergrondverlichting compensatie | Steun |
| SNR | >50DB |
| Focus | Auto / handleiding |
| Digitale ruisreductie | 2D & 3D -ruisreductie |
| Blootstelling | Auto / handleiding |
| Video -interfaces | Hdmi, USB3. 0 c, rj45 |
| Videocompressieformaat | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| LAN | 10m/100m adaptieve Ethernet -poort; Ondersteuning Poe IEEE802.3af |
| Netwerkprotocol | Ndi|HX2, RTSP, RTMP, OnVIF, GB28181; Ondersteuning visca via IP |
| Controleprotocol | Visca/Pelco-D/Pelco-P; Baud -tarief: 38400/9600/4800/2400 |
| Besturingsinterface | RS232 (alleen invoer), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Pan/tilt rotatie | ± 175 graden, -90 graad-+90 diploma |
| Panregelingsnelheid | 0. 1 -80 graad /sec |
| Kantelbesturingssnelheid | 0. 1 -60 graad /sec |
| Vooraf ingestelde nummer | Gebruiker kan maximaal 255 voorinstellingen instellen (10 voorinstellingen door IR -afstandsbediening) |
| Operatiesystemen | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 of hoger, Linux (vereist om UVC te ondersteunen.) |
| Invoerspanning | DC 12V |
| Invoerstroom | 2. 0 a (max.) |
| Stroomverbruik | 13W (max.) |
| Bewaar de temperatuur | -20 diploma tot 60 graden |
| De luchtvochtigheid bewaren | 20% -90% RH |
| Werktemperatuur | 0 graad tot 40 graden |
| Werkvochtigheid | 20% -80% RH |
| Dimensie (W*H*D) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (vóór/ na verpakking) |
| N.W. / G.W. | 1,35 kg/ 2.05 kg (netto/ bruto gewicht) |
| Accessoires | 1 x camera; 1 x USB -kabel; 1 x Power Adapter; 1x ir afstandsbediening; 1 x wandbevestiging; 1 x Handmatig |
| Mfg. Garantie | 3 jaar standaard onderdelen en arbeidsgarantie |
Populaire tags: 4K live streaming NDI Camera 12x Conference Camera met HDMI USB IP -video -uitgangen, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China
Misschien vind je dit ook leuk
-

Beste videowebcamera met 4K 30 fps voor Skype en vid...
-

USB-webcams voor vergaderruimte
-

FHD 4K-webcam met ingebouwde-microfoon voor Skype
-

4x zoom EPTZ-webcamera USB2.0 Video-uitgang voor vid...
-

VA300C 4K EPTZ Webcam Conferentie Webcam USB voor Vm...
-

Professionele Live Streaming Camera 12x Zoom 4K POE ...






