Audiovisuele conferentiekit-4K HDMI-camera 12X zoom Draadloze microfoon Luidsprekertelefoon 2 uitbreidingsmicrofoons
Model:TEVO-VA612GROUP-EX
* 12x optische zoom, UHD4K-camera
* 1/2,8''SONY CMOS-sensor, 8,29 MP effectieve pixels
* HDMI USB-video-uitgang
* Voorinstelling: 10 via IR-afstandsbediening (256 via RS232)
* 8 ingebouwde-omnidirectionele microfoons voor een omni-directionele geluidsopname van 360 graden
* De maximale audioradius kan maximaal 6 meter zijn + uitbreidingsmicrofoon (opneemradius 3 meter)
* Ingebouwde 8000mAh-batterij voor de luidsprekertelefoon, lange gebruiksduur
* Nauwkeurige, soepele en stille PTZ-beweging (pan: 350 graden, kantelen: 180 graden)
* 2D- en 3D NR voor de beste videokwaliteit bij verschillende lichtomstandigheden
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie
Tenveo 2024 Nieuw videoconferentiesysteem-
12X zoom HDMI 4K-camera + Bluetooth-microfoon Luidspreker+ 2 Uitbreidingsmicrofoons allemaal in één groep

TEVO-VA612Group-EX, een oplossing voor videoconferenties voor middelgrote tot grote- vergaderruimtes, levert Ultra HD-video van hoge kwaliteit en kristalheldere audio, zodat alle deelnemers duidelijk worden gehoord en gezien. De Groep brengt een Ultra HD 4K PTZ-camera met 12x optische zoom, een full-duplex luidsprekertelefoon met 360 graden spraakopnamecapaciteit, een hub en 2 uitbreidingsmicrofoons samen. Compatibel met videoconferentiesoftware en platforms zoals Zoom, Skype voor bedrijven en Microsoft Meet. Het kan op grote schaal worden gebruikt in het bedrijfsleven, de overheid, de kerk, het onderwijs, de farmaceutische industrie en meer.

| Artikelnaam | TEVO-VA612GROUP-EX |
| HD-conferentiecamera | |
| Optische zoom | 12x zoomen |
| Beeldsensor | 1/2,8" SONY-CMOS |
| Effectieve pixels | 8,29 MP |
| Lens | f=4.1mm-49,2 mm |
| Opening | F1.8-2.68 |
| Videoformaat | 4KP bij 30 fps, 1080P bij 60/50/30/25 fps, 720P bij 60/50/30/25 fps |
| H.264, H.265, MJPG, YUY2, NV12 | |
| Horizontale hoek | 70,28 graden (W)-6,57 graden (T) |
| Focus | Automatisch / Handmatig |
| Digitale ruisonderdrukking | 2D- en 3D-ruisonderdrukking |
| Blootstelling | Automatisch / Handmatig |
| Video-interfaces | HDMI, DP |
| Videocompressieformaat | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Controleprotocol | VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| Baudsnelheid | 38400/9600/4800/2400 |
| Controle-interface | RS232 (alleen ingang), RS485, UVC1.1 |
| Pan/tilt-rotatie | ±175 graden, -90 graden -+90 graden |
| Snelheid panregeling | 0.1 -80 graad/sec |
| Snelheid kantelcontrole | 0,1-60 graden/sec |
| Voorkeuzenummer | De gebruiker kan maximaal 255 voorinstellingen instellen (10 voorinstellingen via IR-afstandsbediening) |
| Luidsprekertelefoon | |
| Akoestische echo-annulering (AEC): | >65dB |
| Luidsprekervermogen | 5W |
| Luidsprekervolume | 110dB |
| Antwoord | 100Hz-20KHz |
| Ophaalbereik | 6m (straal) |
| Microfoongevoeligheid | -38dB |
| SNR (signaal-ruisverhouding) | 62dB |
| Interface | DP-interface; 2x3,5 mm-aansluiting (voor uitbreidingsmicrofoons) |
| Middelpunt | |
| Interface | DP*2; Voedingsinterface*1; USB-type-C*1 |
| Voeding | Gelijkstroom 12V |
| USB-kabel | USB-kabel van 3 m*1 |
| Verbindingskabel | 5m DP-kabel*2 |
| Algemene parameter | |
| Besturingssystemen | Windows 7 of hoger; Android, Mac OS™ 10.10 of hoger, Linux (vereist om UVC te ondersteunen.) |
| Applicatie-ondersteuning | Compatibel met Zoom, MS Teams, Skype en etc. |
| Ingangsspanning | Gelijkstroom 12V |
| Ingangsstroom | 2,0A (maximaal) |
| Bewaar temperatuur | -20 graden tot 60 graden |
| Vochtigheid opslaan | 20%-90% RV |
| Werktemperatuur | 0 graden tot 40 graden |
| Werkvochtigheid | 20%-80% RV |
| Afmeting (B*H*D) | Camera: 171,6*192,6*171,6mm Luidsprekertelefoon: 143*143*75mm Uitbreidingsmicrofoon: 74*74*20mm Naaf: 98*98*20mm |
| N.W. / G.W | 2,77kg/4kg (netto/brutogewicht) |
Populaire tags: audiovisuele conferentiekit-4k HDMI-camera 12x zoom draadloze microfoon luidspreker 2 uitbreidingsmicrofoons, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China
Misschien vind je dit ook leuk
-

Beste videowebcamera met 4K 30 fps voor Skype en vid...
-

4K 12x optische zoom met USB3.0 PTZ-conferentievideo...
-

Teleconferentieapparatuur met 12x optische zoom
-

FHD 4K-webcam met ingebouwde-microfoon voor Skype
-

VA300C 4K EPTZ Webcam Conferentie Webcam USB voor Vm...
-

UHD 4K PTZ-conferentiecamera met 12x optische zoom U...






