HDMI Church Live Streaming PTZ Camera 20x Optical Zoom
Model: Tevo-VHD20U
* 20x optische zoom
* 60 graden diagonale hoek
* 1/2.8''Sony CMOS -sensor
* 2.38 Mega Pixel, 1080p@60fps
* HDMI USB -video -uitgangen
* Nauwkeurige, soepele en stille PTZ -beweging (PAN: 350 graden, kanteling: 180 graden)
* 2d en 3d NR
* Preset: 10 via IR -externe instelling (256 via RS232)
* Ondersteuning Visca, Pelco-P en Pelco-D Protocol, RS232/RS485/IP/IR Remote Control
* Ondersteuning van de desktopplaatsing, plafondbevestiging, wandbevestiging en statiefbevestiging (omgekeerde mountable)
* Compatibel met de meeste toonaangevende videoconferentiesoftware en platform
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie
Tenveo USB3. 0/hdmi 20x optische zoom fhd 1080p kerk live streaming ptz camera

Upgrade uw virtuele samenwerkingservaring metTenveo USB3. 0/Hdmi 20x Optical Zoom FHD 1080P 60FPS PTZ Conference Camera.De professionele oplossing voor het vastleggen van verbluffende visuals tijdens videoconferenties, kerkdiensten, aanbiddingevenementen, groepstrainingen, onderwijssessies en livestreamings.


【𝐅𝐇𝐃 𝟏𝟎𝟖𝟎𝐏 𝟔𝟎𝐅𝐏𝐒 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】Capture every detail and provide an immersive experience with Tenveo FHD 1080P 60FPS PTZ Conference Room Camera. Met zijn 20x optische zoom, 1/2.8 'CMOS -sensor, 2,38 megapixellens, kunt u nu verbluffend gedetailleerde visuals vastleggen die uw virtuele vergaderingen of evenementen tot leven brengen. De groothoeklens zorgt ervoor dat geen enkele deelnemer uit het frame wordt weggelaten, terwijl de 20x optische zoom close-ups van belangrijke luidsprekers en presentatoren mogelijk maakt.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐚𝐧𝐝 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Tenveo PTZ -camera kan op afstand worden geregeld om horizontaal 350 graden (± 175 graden) en 180 graden (± 90 graden) verticaal te roteren op een nauwkeurige, soepele en stille manier. Het ondersteunt ook 10 presets -instelling via de IR -afstandsbediening en is beschikbaar om maximaal 255 presets in te stellen via RS232- en RS485 -interfaces voor professionele controle. De handige manier kan snel de PTZ-camerapan, de kanteling, de zoomen en naar de vooraf ingestelde positie gaan voor een close-upreeks snel regelen.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Tenveo Video Conferencing Camera ondersteunt video -uitvoerkanalen inclusief USB3. 0 en HDMI. Naadloos verbinding maken met populaire videoconferentplatforms zoals Skype, Zoom, Obs en YouTube via USB3. 0 of HDMI. Ondertussen kan het tegelijkertijd max 1080p@60fps video van HDMI live streaming uitvoeren (MJPG/H.264/H.265). Het is een perfecte oplossing voor online online vergaderingen van kleine of middelgrote groepen.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 De PTZ -camera kan compatibel zijn met de huidige populaire video-/vergadersoftware, waaronder zoom, skype, youtube, Facebook Messenger, teams, faceTime, Google Hangout, Obs, Google Meet enzovoort. Het ondersteunt Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android of hoger. De streamingcamera wordt ook veel gebruikt bij videogesprekken, videoconferenties, online cursussen, live-uitzendingen van de kerk, college-lezing, tele-geneesmiddelen, op afstand op afstand, interviews op afstand, afstandsonderwijs, enz

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 De webcam van de conferentie ondersteunt desktop, monitor, statief, muur- of plafondmontage (muurbevestiging en montageschroeven inbegrepen).

| Model nr. | TEVO-VHD20U |
| Sensor | 1/2.8''Sony CMOS |
| Effectieve pixels | 2.38 Mega pixel |
| Videosignalen | 1080p% 4060% 2f50% 2f30% 2f25fps% 2c 720p % 4060% 2f50% 2f30% 2f25fps |
| Zoom | 20x optische zoom |
| Lens | f =5. 9-94. 4mm |
| Opening | F1.8-3.9 |
| Horizontale hoek | 52.1 graad (w) -3. 4 graad (t) |
| Verticale hoek | 29.3 graad (w) -1. 9 graden (t) |
| Diagonale hoek | 59.8 graden (w) -3. 9 graad (t) |
| Video -uitvoer | USB 3. 0, hdmi |
| Video -coderingsformaat | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Videoresolutie | 1080p (1920 *1080) enz |
| Signaalstandaard | NTSC/PAL |
| Vooraf ingestelde positie | Gebruiker kan maximaal 255 voorinstellingen instellen (10 voorinstellingen door IR -afstandsbediening) |
| Besturingsinterface | Rs -232 (alleen invoer), rs -485, USB |
| Luik | 1/30S -1/10000S, Auto |
| Baudrente | 2400/4800/9600/38400BPS |
| Controleprotocol | Visca, Pelco-D, Pelco-P (RS -232, RS -485) |
| USB -protocol | UVC1.1 |
| Minimale verlichting | 0. 1Lux |
| SNR | Groter dan of gelijk aan 50db |
| Horizontale rotatie | 35 0 graad (± 175 graden) 0,1 graden /s -100 diploma /s |
| Verticale rotatie | 18 {0 graad (± 90 graden) 0,1 graden /s -80 graad s |
| Stroomvoorziening | Gelijkstroom 12V/2A |
| Stroomverbruik | 12W |
| Werktemperatuur | 0 graad tot 40 graden |
| Werk luchtvochtigheid | 20% -80% RH |
| Bewaar de temperatuur | -20 graad tot 60 graden |
| De luchtvochtigheid opslaan | 20% -90% RH |
| Productgrootte | 247.1*152*169.6mm / 285*217*197mm (vóór / na verpakking) |
| Productgewicht | 1,37 kg / 2,45 kg (netto / bruto gewicht) |
Populaire tags: HDMI Church Live Streaming PTZ Camera 20x optische zoom, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China












