PTZ Live Streaming Camera 12X Optische Zoom IP-camera Met USB HDMI SDI RJ45
Model:TEVO-VHD612A
* 12x optische zoom, ondersteuning voor AI Auto-tracking
* Kristalheldere HD1080P-beeldkwaliteit
* 1/2,8''SONY CMOS-sensor, 2,07 MP effectieve pixels
* SDI, HDMI USB, RJ45 video-uitgang (ondersteuning voor POE- en IP-streaming)
* Nauwkeurige, soepele en stille PTZ-beweging (pan: 350 graden, kantelen: 180 graden)
* 2D- en 3D NR voor de beste videokwaliteit bij verschillende lichtomstandigheden
* Voorinstelling: 10 via IR-afstandsbediening (256 via RS232)
* Ondersteuning van Visca-, Pelco-P- en Pelco-D-protocol, RS232/RS485/IP/IR-afstandsbediening
* Netwerkprotocol: NDI |HX2 (alleen ondersteuning voor NDI-versie), SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, Onvif, DHCP, Multicast, enz.
* Ondersteuning voor desktopplaatsing, plafondmontage, wandmontage en statiefmontage (omgekeerd monteerbaar)
- Snelle levering
- Kwaliteitsborging
- 24/7 klantenservice
product Introductie
Tenveo Verbeterde SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI-automatische tracking 12X 1080P 60FPS PTZ-camera

Tenveo AI Auto Tracking 3G-SDI/HDMI/LAN/USB3.0 PoE 12x optische zoom + 8X digitale zoom FHD 1080P 60FPS PTZ-camerais een perfecte keuze voor het vastleggen en streamen van kerkdiensten, aanbiddingsevenementen, overheidsactiviteiten, vergaderingen, liveconcerten, productlancering, studiostreaming en live-uitzendingen.

【𝐓𝐞𝐧𝐯𝐞𝐨 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐬𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 PTZ Live Streaming Camera】De PTZ Live Streaming Camera is uitgerust met een 12X optische + 8X digitale zoom groothoeklens die een bereik tot 1080P 60FPS FHD video-uitvoer bereikt. Uitgerust met een 1/2,8" CMOS-sensor, gecombineerd met 2D- en 3D-technologie voor digitale ruisonderdrukking en algoritme.

【𝐀𝐈 𝐀𝐮𝐭𝐨 𝐓𝐫𝐚𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】De AI PTZ-camera met automatische- tracking ondersteunt het volgen van menselijke vormen op basis van een geavanceerd AI-algoritme. Door middel van gezichtsherkenning kan het nauwkeurig de locatie van mensen bepalen, automatische tracking en automatische frameselectie realiseren. Dit maakt hem ideaal voor het vastleggen van live-evenementen, zoals kerkdiensten, aanbiddingsevenementen, sportevenementen, liveconcerten, videoproductie of grote conferenties.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】Tenveo PTZ-camera kan op afstand worden bediend om 350 graden (±175 graden) horizontaal en 180 graden (±90 graden) verticaal te draaien op een nauwkeurige, soepele en stille manier. Het ondersteunt ook het instellen van 10 voorinstellingen via de IR-afstandsbediening en is beschikbaar voor het instellen van maximaal 255 voorinstellingen via RS232- en RS485-interfaces voor professionele bediening. Op een handige manier kunt u de PTZ-camera snel bedienen, pannen, kantelen, zoomen en naar de vooraf ingestelde positie verplaatsen voor close-up-.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐟𝐚𝐜𝐞𝐬】Uitgerust met 3G-SDI-, HDMI-, USB3.0- en RJ45-interfaces, biedt deze PTZ-livestreamingcamera flexibiliteit en veelzijdigheid als het gaat om verbinding maken met verschillende apparaten en platforms. PoE(802.3af) ondersteund. Ondertussen kunnen LINE IN- en LINE OUT-interfaces worden aangesloten op audioapparaten, die gelijktijdige audio- en videostreaming ondersteunen (audioapparaat is niet inbegrepen). Dit maakt het compatibel met een breed scala aan apparaten en platforms, zodat u aan al uw behoeften op het gebied van livestreaming kunt voldoen.


【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】De IP Live Streaming Camera kan compatibel zijn met de huidige populaire video-/streamingsoftware, waaronder Zoom, Skype, YouTube, WebEx, BlueJeans, Facebook, Teams, FaceTime, Google Hangout, OBS, Google Meet en video productiesoftware die NDI HX ondersteunt. Het ondersteunt Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android of hoger. De streamingcamera wordt ook veel gebruikt bij online cursussen, live-uitzendingen in de kerk, Tele-Medicine, Studiostreaming, High- Tech Conference, grote evenementen, enz.


& De PTZ Live Streaming Camera ondersteunt desktop-, statief-, wand- of plafondmontage (muurbevestiging en montageschroeven inbegrepen). En Tenveo biedt uitstekende after--service en levenslange technische ondersteuning (firmware-upgradeservice, enz.). Neem contact met ons op als u vragen heeft. Wij beantwoorden u graag binnen 24 uur en bieden u zeker een bevredigende oplossing.
| Modelnr. | TEVO-VHD612A NDI |
| Sensor | 1/2.8'' |
| Effectieve pixels | 2,07 MP |
| Videosignalen | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zoom | 12x optische zoom |
| Lens | f=4.2mm ~ 50,4 mm |
| Opening | F1.8 ~ F2.8 |
| Horizontale hoek | 70,2 graden ~ 6,52 graden |
| Verticale hoek | 42,6 graden ~ 3,76 graden |
| Diagonale hoek | 77,5 graden ~ 7,53 graden |
| Digitale zoom | 8X |
| Video-uitvoer | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signaal standaard | NTSC/PAL |
| Controle-interface | RS232, RS485, USB, NET |
| Sluiter | 1/30s ~ 1/10000s |
| Witbalans | Automatisch, Binnen, Buiten, Eén druk op de knop, Handmatig, VAR |
| Tegenlichtcompensatie | Steun |
| Digitale ruisonderdrukking | 2D- en 3D digitale ruisonderdrukking |
| Baudsnelheid | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Controleprotocol | VISCA, Pelco-D,Pelco-P |
| USB-protocol | UVC 1.1 |
| Minimale verlichting | 0,5 lux @ (F1.8, AGC AAN) |
| SNR | Groter dan of gelijk aan 50dB |
| Horizontale rotatie | 350 graden (±175 graden) 0,1 graden/s-100 graden/s |
| Verticale rotatie | 180 graden (±90 graden) 0,1 graden /s-80 graden s |
| H & V-flip | Steun |
| Beeld bevriezen | Steun |
| PoE | Steun |
| Aantal voorinstellingen | 255 |
| Vooraf ingestelde nauwkeurigheid | 0,1 graad |
| IPC-functies | |
| Videocoderingsformaat | H.264/H.265/MJPG |
| Videostream | Hoofdstream, substream |
| Hoofdstroomresolutie | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540, enz. |
| Substreamresolutie | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408, enz. |
| Videobitsnelheid | 32 Kbps ~ 102.400 Kbps |
| Type bitsnelheid | Variabel tarief, vast tarief |
| Framesnelheid | 50 Hz: 1 fps ~ 50 fps, 60 Hz: 1 fps ~ 60 fps |
| Audiocompressie | AAC |
| Audio-bitsnelheid | 96 Kbps, 128 Kbps, 256 Kbps |
| Netwerkprotocol | NDI |HX2,SRT,TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, Onvif, DHCP, Multicast, enz. |
| Invoer/uitvoerinterface | |
| HD-uitvoer | 1xHDMI 1x3G-SDI: BNC-type, 800 mVp-p, 75Ω, volgens SMPTE 424M-standaard |
| LAN | 1xRJ45: 10M/100M Ethernet-interface, PoE (802.3af) |
| Audio-interface | 1-kanaals: 3,5 mm audio-interface, lijningang 1-kanaals: 3,5 mm audio-interface, lijnuitgang |
| USB | 1xUSB3.0: Type B vrouwelijke aansluiting |
| Communicatie-interface | 1xRS232 In: 8-pins min. DIN, maximale afstand: 30 m, protocol: VISCA/Pelco-D/Pelco-P 1xRS232 Uit: 8-pins Min DIN, maximale afstand: 30 m, Protocol: alleen VISCA-netwerkgebruik 1xRS485: 2-pins Phoenix-poort, maximale afstand: 1200 m, protocol: VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| Stroomaansluiting | JEITA-type (DC IN 12V) |
| Generieke specificatie | |
| Voeding | Gelijkstroom 12V/2A |
| Stroomverbruik | 12W |
| Werktemperatuur | 0 graden tot 40 graden |
| Werkvochtigheid | 20%-80% RV |
| Bewaar temperatuur | -20 graden tot 60 graden |
| Vochtigheid opslaan | 20%-90% RV |
| Productgrootte | 247,1*152*169,6mm/285*217*197mm (vóór/na verpakking) |
| Productgewicht | 1,37kg/2,45kg (netto/brutogewicht) |
Populaire tags: ptz live streaming camera 12x optische zoom ip-camera met usb hdmi sdi rj45, China, fabrikanten, groothandel, prijs, lage prijs, gemaakt in China










